Apartamenty FillHouse. Kompromis między domem wielorodzinnym a blokiem

Apartamenty FillHouse to jeden lokal usługowy i osiem mieszkań na trzech piętrach. W każdym znajduje się od dwóch do siedmiu balkonów, nadających całej budowli wyjątkowy, otwarty charakter.

Autor: HouseMarket.pl 22 grudnia 2016 10:38

Fillhouse Development realizuje Apartamenty FillHouse w Lublinie przy ul. Berylowej. Ceny za metr kwadratowy zaczynają się od 4400 zł. Każdy apartament posiada własną komórkę lokatorską.

Pod budynkiem znajduje się jedenastostanowiskowy garaż podziemny, a w samym obiekcie - winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Dzięki tak małej liczbie mieszkań w apartamentowcu panuje kameralna atmosfera. To kompromis między domem wielorodzinnym a blokiem. Niewątpliwym atutem inwestycji jest ciekawa architektura oraz rozkład mieszkań, które dzięki orientacji zachodniej są doskonale nasłonecznione.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek wyróżnia się świetną lokalizacją: zaledwie 200 metrów do najbliższego przystanku, z którego dojechać można do centrum Lublina w 20 minut. W pobliżu znajdują się również: szkoła podstawowa, żłobek i kompleks handlowy. W najbliższym czasie planowana jest budowa kościoła i szkoły.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych