Apartamenty Fregata w Jastrzębiej Górze dobrą lokatą kapitałuHouseMarket.pl - 22 sierpnia 2016 09:00


Fregata wyróżnia się wyjątkowo współczesną bryłą, która efektownie prezentuje się w naturalnym otoczeniu nadmorskiej miejscowości.


Spółka Apartamenty Fregata Witkowiak i Wspólnicy ofertę kieruje do osób, które poszukują swojego miejsca nad morzem, gdzie przez cały rok będą mogły wypoczywać nad Bałtykiem lub czerpać korzyści z wynajmu.

{youtube;CdDobpjB3Qc}

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Składająca się z czterech kondygnacji Fregata z podziemną halą garażową położona jest w Jastrzębiej Górze, blisko latarni morskiej na Rozewiu. Budynek Fregata wkomponowano w otaczającą go zieleń, a piękna architektura obiektu z elementami marynistycznymi została dodatkowo urozmaicona tarasami zieleni.

Obiekt jest ogrodzony i stale monitorowany. Możliwość komfortowego poruszania się po terenie i budynku dadzą elektroniczne chipy otwierające bramkę wejściową, drzwi wejściowe do budynku i do garażu. Automatyczna brama garażowa sterowana jest pilotem. Na obszernych klatkach schodowych oraz w garażu oświetlenie załącza się automatycznie. Komunikację pomiędzy wszystkimi kondygnacjami zapewnia dźwig osobowy.

Budynek posiada ogólnodostępny słoneczny taras zlokalizowany powyżej dachu, z którego rozpościera się piękny widok na morze. Na terenie zlokalizowany jest plac zabaw dla dzieci, a na deszczowe i chłodne dni na ostatniej kondygnacji przestronny pokój zabaw, gdzie w trakcie sezonu wypoczynkowego może działać domowe przedszkole.

Spółka Apartamenty Fregata oferuje całoroczną obsługę wynajmu ze stopą zwrotu do 8 proc. rocznie. W budynku zaprojektowano apartamenty od jednopokojowych do trzypokojowych. Mogą one pomieścić od czterech do ośmiu osób. Lokale składają się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, garderoby, jednej lub dwóch sypialni. Lokale zlokalizowane na trzecim piętrze będą posiadają indywidualną klimatyzację i piękne zielone tarasy.

Oferowane apartamenty mogą być wykończone w dwóch wariantach: pod klucz i komfortowym. Z lokali znajdujących się na parterze można wyjść bezpośrednio do ogrodu, w którym znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na grilla. Dla każdego apartamentu przewidziano miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej.