Apartamenty GO ozdobi pamiątka po dawnej zbrojowni

Architekturę Apartamentów GO realizowanych przez Echo Investment cechuje współczesna aranżacja z powściągliwym detalem. Rodowód miejsca podkreśla ceglana ściana szczytowa dawnego budynku zbrojowni Twierdzy Kraków. Stanowi atrakcję architektoniczną głównego wejścia do osiedla.

Autor: HouseMarket.pl 12 grudnia 2016 10:44

W budynku zaplanowano recepcję z całodobową ochroną, garaż, stojaki na rowery, komórki lokatorskie oraz plac zabaw dla dzieci. Mieszkania zaczynają się od 23 mkw. Większość z balkonami lub loggiami. Te na parterze z ogródkami. Teren inwestycji zostanie ogrodzony.

Proste elewacje o jasnej kolorystyce z rzędami balkonów sprawiają, że nowoczesny, dwuskrzydłowy budynek z zielonym dziedzińcem tworzy atrakcyjne dopełnienie architektury ul. Rakowickiej.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Rodowód miejsca podkreśla odtworzona, zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytków, ceglana ściana szczytowa dawnego budynku zbrojowni Twierdzy Kraków. W nowoczesnym projekcie stanowi atrakcyjną formę aranżacji głównego wejścia do osiedla. Obrys zbrojowni zaznaczono również klinkierowym brukiem w posadzce podwórka i podjazdu oraz w hallu recepcyjnym.

GO to propozycja skierowana do osób aktywnych, szukających śródmiejskiej atmosfery w centralnej lokalizacji, z pełnym wachlarzem miejskich usług dostępnych w najbliższej okolicy. Z okien Apartamentów GO słychać będzie hejnał dobiegający z wieży Kościoła Mariackiego.

Oferta zadowoli także tych, którzy planują zakup mieszkania w celach inwestycyjnych. Sąsiedztwo Uniwersytetu Ekonomicznego oraz bliskość licznych obiektów biurowych, mieszczących siedziby zagranicznych firm gwarantuje, że Apartamenty GO będą zawsze w centrum zainteresowania klientów i najemców.

Deweloper – Echo Investment planuje rozpoczęcie budowy w czwartym kwartale 2016 r., a jej zakończenie w trzecim kwartale 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych