Apartamenty Green Mokotów mają wzięcie

Robyg sprzedał już 50 proc. lokali dostępnych w trzecim etapie osiedla Green Mokotów.To apartamentowa odsłona inwestycji.

Autor: HouseMarket.pl 19 stycznia 2017 11:44

Na klientów czeka jeszcze ok. 30 mieszkań, a liczba ta będzie szybko maleć biorąc pod uwagę dotychczasowe, błyskawiczne tempo sprzedaży. Trzeci etap Green Mokotów, na który składają się łącznie 63 lokale o metrażu od 38 mkw. do 112 mkw., powstaje w standardzie premium – zapewni on jeszcze większy komfort mieszkania. Prace konstrukcyjne już trwają, a ich zakończenie planowane jest na IV kwartał 2017 roku.

- Projekt Green Mokotów to wzór nowoczesnego osiedla, którego założenia skoncentrowane są przede wszystkim na komforcie mieszkańców – m. in. dlatego znacząca część powierzchni inwestycji to tereny zielone. Firma jest również deweloperem, który oferuje kupującym technologię Smart House – w standardzie bez dodatkowych kosztów. W projekcie Green Mokotów Premium Smart House będzie instalowany w rozszerzonej wersji Platinium – mówi Eyal Keltsh, wiceprezes zarządu Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Green Mokotów Premium to wyjątkowa pozycja w ofercie dewelopera. Mieszkańców na wejściu przywita concierge w gustownym, wyłożonym naturalnym kamieniem lobby. Ponadto apartamenty cechuje wysoka jakość wykończenia oraz bogate wyposażenie: klimatyzacja, wysokie na 2,4 m drzwi wejściowe do mieszkań oraz wideodomofon łączący bezpośrednio z ochroną i lobby. Lokale są niezwykle ciche – dzięki trzyszybowym oknom o ponadstandardowych rozmiarach – oraz przestronne – wysokość mieszkań dochodzi aż do 3,5 m.

Osiedle powstaje w prestiżowej dzielnicy Warszawy. Na jej terenie znajdują się piękne parki i tereny rekreacyjne, takie jak: Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka. Dodatkowo, usytuowanie Green Mokotów w pobliżu Al. Sikorskiego sprawia, że dojazd do centrum miasta lub poza jego granice to kwestia kilkunastu minut.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych