Apartamenty Grudziądz powstają w dzielnicy Tarpno

Nowa inwestycja firmy Stulsz - Apartamenty Grudziądz położona jest w Grudziądzu w spokojnej dzielnicy Tarpno przy ulicy Mieszka I. W nowoczesnym trzykondygnacyjnym budynku znajduje się 12 lokali mieszkalnych o wysokim standardzie.

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 14:45

Cztery parterowe lokale posiadają osobne wejścia, ogródek od frontu i taras z tyłu. W budynku jest nowoczesna winda. Dowozi ona lokatorów do drugiej i trzeciej kondygnacji. Jeden z apartamentów drugiej kondygnacji posiada dodatkowo przestronny taras o powierzchni około 100 metrów kwadratowych. W ofercie znajduje się możliwość zakupu komórki lokatorskiej oraz garażu zlokalizowanych pod budynkiem.

Klatki schodowe i korytarze będą miały posadzkę granitową, tynk mozaikowy żywiczny oraz stolarkę okienną WEKA PCV z pięciokomorowym  profilem. Planowany termin oddania inwestycji to czwarty kwartał 2016 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty szyte na miarę

Podobnie jak inne inwestycje dewelopera Stulsz , tak i Apartamenty Grudziądz opracowane zostały przez zespół ekspertów. Charakteryzuje je przede wszystkim bardzo wysoki poziom wykończenia i jasne, przestronne wnętrza. Proponowane apartamenty na sprzedaż spełniają wszystkie wytyczne nowoczesnego budownictwa i są osadzone w bardzo przyjaznym dla człowieka otoczeniu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych