Apartamenty i soft lofty Wola Libre mają wzięcie

BPI Polska sprzedało pierwsze 25 proc. mieszkań w inwestycji Wola Libre w Warszawie, której budowa ruszyła latem tego roku po zakończeniu procesu oczyszczania gruntu.

Autor: HouseMarket.pl 22 września 2016 10:42

Duże zainteresowanie projektem, wynika m.in. ze zróżnicowanej oferty dewelopera, w której znaleźć można aż trzy typy lokali – klasyczne mieszkania, w tym mieszkania kompaktowe, wysokie softlofty oraz przestronne apartamenty. Aktualnie trwa promocja 20/80 na wybrane mieszkania w inwestycji, która potrwa do końca miesiąca.

Położona przy ul. Obozowej Wola Libre przeszła proces oczyszczania gruntów (tzw. remediacji).

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Wola Libre jest odpowiedzią na potrzeby rozwiniętego rynku warszawskich nieruchomości, którego klienci mają bardzo konkretnie sprecyzowane oczekiwania względem nabywanych mieszkań.
W zasadzie jeszcze przed przekroczeniem progu biura sprzedaży wiedzą czego poszukują. Oczekiwania te są różne, stad nasza oferta mieszkań, w której dostępne są aż trzy typy lokali: usytuowane na parterze budynku soft lofty o wysokości 3,7 m z niemal równie wysokimi oknami (3,6 m) i przestronnymi ogródkami nawet do 126 mkw., klasyczne mieszkania typu "optima", w tym mieszkania kompaktowe z balkonami bądź loggią oraz położone na ostatnich piętrach apartamenty z tarasami, w tym tarasami na dachu do 170 mkw. – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Polska.

W 7-kondygnacyjnym budynku charakterystycznie wygiętym w łuk od strony ulicy Obozowej
w kierunku ul. Św. Stanisława znajdzie się w sumie 274 lokali mieszkalnych o powierzchni
od 27 do 124 mkw. w cenie od 7,2 tys. zł/mkw. do 12,5 tys. zł/mkw. Wola Libre realizowana jest jednoetapowo, a termin jej zakończenia planowany jest na II kwartał 2018 roku.

Aktualnie trwa promocja na wybrane mieszkania w inwestycji, w ramach której do końca miesiąca można skorzystać z harmonogramu płatności wymagającego wpłaty w wysokości 20 proc. wartości nieruchomości na etapie podpisywania umowy deweloperskiej. Pozostałe 80 proc. należności regulowana jest dopiero przed odbiorem kluczy. W promocji znaleźć można 88 lokale, z przewagą mieszkań 3 i 4-pokojowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych