Apartamenty inwestycyjne Nexo w Pucku wkrótce gotowehousemarket.pl - 21 kwietnia 2021 16:06


Budowa inwestycji Nexo w Pucku dobiega końca. Lokale będą gotowe do oddania przed wakacjami tego roku.

Kameralny kompleks nadmorskich apartamentów Nexo powstaje na puckim klifie, zaledwie 50 metrów od morza, w zielonym i cichym otoczeniu. 

- Lokale można przeznaczyć na całoroczny wynajem oraz traktować jako własną bazę wypoczynkową nad morzem. Ponad 80 proc. kupujących apartamenty w Nexo to mieszkańcy Warszawy i okolic oraz małopolski i województwa świętokrzyskiego. Mamy też znaczącą grupę klientów z Gdańska i Gdyni, z uwagi na bliskość Trójmiasta i bardzo dogodny dojazd. Kupujący to zazwyczaj przedsiębiorcy. Osoby w średnim wieku, które z myślą o przyszłości poszukują pięknie zlokalizowanego second home, z zapleczem turystycznym, ale w mniej zakorkowanym miejscu niż Półwysep Helski. Część z nich, z uwagi na charakter i lokalizację inwestycji, kupuje apartamenty typowo inwestycyjnie, z myślą o wynajmie - mówi Piotr Tarkowski, członek zarządu dewelopera Allcon.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Właściciele mieszkań, w zależności od preferencji mogą zarządzać najmem mieszkania samodzielnie lub podpisać umowę z dostępnym na miejscu operatorem. Łącznie powstanie 50 lokali 1, 2 i 3 – pokojowych z balkonami, tarasami oraz ogródkami aż do 130 metrów.

Dla właścicieli przygotowano także dodatkowe udogodnienia: strefę saun, salę klubową z miejscem zabaw dla najmłodszych, zewnętrzną siłownię oraz zadaszoną strefę wypoczynkową ze stolikami. Na miejscu dostępny będzie też stół do ping-ponga, trampoliny, hamaki i leżaki. Inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w kontrolę dostępu.

Ceny zaczynają się od 282 tys. zł netto i obejmują wykończenie lokalu bez zabudowy kuchennej oraz mebli i wyposażenia.