Apartamenty Karskiego. Mieszkania dla narciarzy w Kielcach

Realizowane przez spółkę Apartamenty Kieleckie Apartamenty Karskiego 32 to wysokiej klasy budynek, który pomieści od siedmiu do dziewięciu apartamentów, od dwupokojowych do czteropokojowych, o powierzchni od 36,69 mkw. do 91,56 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 13 lutego 2017 11:02

Ulica Karskiego, przy której powstaje obiekt, uchodzi w Kielcach za oazę ciszy i spokoju. Nowoczesna architektura Apartamentów Karskiego 32, częściowo pokryta elewacją z drewna naturalnego zachwyca formą. Komfort mieszkańcom zapewnią m.in. cichobieżna winda i podziemne garaże. Funkcjonalna przestrzeń, zagospodarowana w przemyślany sposób zachęca do spotkań w dużym gronie. W pogodne dni ogródki na parterze będą atrakcyjnym miejscem dla rodzinnych spotkań, a w jesienne wieczory - duże tarasy, z możliwością instalacji kominków.

W inwestycji znajdzie się od siedmiu do dziewięciu apartamentów od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 36,69 mkw. do 91,56 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Atutem Apartamentów Karskiego jest ich niebanalna lokalizacja. Na zapalonych narciarzy oraz zwolenników białego szaleństwa czekają w niewielkiej odległości profesjonalne stoki narciarskie, czynne codziennie w sezonie zimowym. W cieplejsze dni atrakcją są ścieżki rowerowe pod Telegrafem. Dodatkowo w pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy i restauracje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych