Apartamenty Kirasjerów. Prestiżowe mieszkania w Małym Kacku

Realizowane przez Orlex Invest Apartamenty Kirasjerów to kameralna inwestycja składająca się z czterech mieszkań w dwóch willach dwulokalowych, w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja realizowana jest w dzielnicy Mały Kack, przy ulicy Kirasjerów, w sąsiedztwie niskich zabudowań.

Autor: HouseMarket.pl 13 lutego 2017 10:49

Apartamenty na parterze o powierzchni 88,26 mkw. składają się z salonu z aneksem kuchennym, trzech pokoi i dwóch łazienek. Należy do nich garaż dwustanowiskowy o powierzchni 50 mkw. Lokale będą posiadały tarasy oraz ogródki. Mieszkania na piętrze o powierzchni 88,22 mkw. również mają układ: salon z aneksem kuchennym, trzy pokoje i dwie łazienki. Z salonu jest wyjście na przestronny narożny balkon. Do mieszkań na piętrze przewidziano garaże dwustanowiskowe o pow. 36 mkw.

Apartamenty Kirasjerów zostały zaprojektowane z dużą dbałością o standard wykończenia, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów: okna firmy Bartrand, od wewnątrz białe, od zewnątrz w okleinie drewnopodobnej, drzwi balkonowe przesuwne. Klatki schodowe wyłożono płytkami ceramicznymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Drewniane drzwi wejściowe do mieszkań, z opaskami na ościeżnicach, wykonano na indywidualne zamówienie dewelopera przez firmę Bartrand. Balustrady będą metalowe, z pochwytem drewnianym. W budynku zaprojektowano cztery dwustanowiskowe garaże konstrukcji żelbetowej, w których zostaną zamontowane bramy segmentowe, sterowane elektrycznie. Na posadzkach znajdzie się beton architektoniczny. Istnieje możliwość zainstalowania grzejnika w garażu.

W mieszkaniach przewidziano ogrzewanie gazowe ze wspólną kotłownią przeznaczoną do użytku dwóch mieszkań. Dach pokryje dachówka ceramiczna. Teren osiedla zagospodarowany zostanie kostką brukową na podjazdach i ciągach pieszych, natomiast na balkonach pojawią się płytki ceramiczne. Teren od strony ogrodów zostanie ogrodzony panelami 3D w kolorze grafitowym. Od frontu stanie ogrodzenie w formie gabionów, wypełnionych kamieniem.

Atutem inwestycji jest prestiżowa lokalizacja, w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w połączeniu z dobrą komunikacją z centrum Gdyni i Sopotu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych