Apartamenty Kościuszki po raz drugi

Rośnie II etap osiedla Apartamentów Kościuszki. Inwestycja powstaje w Zacharzycach obok Wrocławia. Do użytku oddanych zostanie 108 mieszkań

Autor: housemarket.pl 07 lipca 2022 09:56

  • W drugim etapie inwestycji Apartamenty Kościuszki do użytku oddanych zostanie 108 mieszkań.
  • Zacharzyce to niewielka miejscowość zlokalizowana w podwrocławskiej gminie Siechnice.
  • Mieszkańcy do dyspozycji będą mieli 232 miejsca parkingowe.

Nowoczesne 2-, 3- lub 4-pokojowe apartamenty w cichej i zielonej części Zacharzyc niedaleko Wrocławia to oferta skierowana zarówno dla singli, jak i dla rodzin. Oryginalna forma z tradycyjnym elementem w postaci dachu mansardowego, wyróżniony parter, wysoka jakość materiałów, indywidualne elementy identyfikacyjne w postaci unikalnych grafik, a także doskonała komunikacja z Wrocławiem decydują o atrakcyjności tego projektu.

Osiedle Zachrzyce to małe miasteczko z pełną infrastrukturą, lokalami usługowymi czy placami zabaw, zapewniające mieszkańcom wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w podmiejskiej przestrzeni.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W drugim etapie inwestycji do użytku oddanych zostanie 108 mieszkań o powierzchni od 36 do 66 mkw. Przedłużeniem tej przestrzeni będą prywatne ogródki na parterze oraz ustawne balkony na wyższych kondygnacjach. Stonowane kolory elewacji uzupełnią dodatki z naturalnego drewna, podkreślające detale nowoczesnej bryły budynków.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych