Apartamenty Królewskie w Warszawie po raz drugihousemarket.pl - 15 kwietnia 2021 13:16


Robyg otrzymał pozwolenie na budowę II etapu Apartamentów Królewskich, które powstają na warszawskim Wilanowie. Powstanie 69 lokali wraz z garażem podziemnym i terenami zielonymi.

Budowa inwestycji rozpocznie się w jeszcze w drugim kwartale 2021 roku, a zakończenie prac przypadnie na czwarty kwartał 2022.

Apartamenty Królewskie położone przy ul. Oś Królewska wyposażone będą w system Smart House firmy Keemple w standardzie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: ROSNĄ CENY GRUNTÓW NA WILANOWIE 

- Już wkrótce rozpoczniemy, długo wyczekiwany, drugi etap inwestycji w wyjątkowej lokalizacji Wilanowa. Zaletą osiedla będą rozległe tereny zielone. Oprócz zielonego dziedzińca z placem zabaw, na terenie inwestycji znajdzie się park z elementami małej architektury i starannie zaprojektowaną roślinnością - podkreśla –Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg.

Miasteczko Wilanów to obecnie jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Osiedle Apartamenty Królewskie zlokalizowane jest w prestiżowym miejscu Wilanowa – na zakończeniu Osi Królewskiej prowadzącej z Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie.

Inwestycja wpisuje się w charakter dzielnicy dzięki wysokiej jakości, naturalnym materiałom wykończeniowym w stonowanej kolorystyce i niskiej zabudowie.