Apartamenty Lirowa. Kameralna elegancja na Ochocie

SGI niebawem odda do użytkowania Apartamenty Lirowa na warszawskiej Ochocie. W budynku zaprojektowano 70 komfortowych mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 07 września 2016 10:28

Apartamentowiec Lirowa wyróżnia się modernistyczną architekturą, przyjaznym i wyjątkowym klimatem zielonej Ochoty. Architekci zadbali zarówno o zewnętrzną estetykę budynku, komfort przyszłych mieszkańców, jak również o staranne zaprojektowanie części wspólnych.

Zastosowano w nich takie elementy wykończeniowe jak klinkier, drewniane okładziny, lustra oraz stonowaną kolorystykę ścienną. Nowoczesny system oświetlenia zewnętrznego budynku podkreśla modernistyczną bryłę, ale także zapewnia dodatkowe doświetlenie wejścia głównego.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku zaprojektowano 70 komfortowych apartamentów charakteryzujących się wysokim standardem wykonania. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by łatwo je było aranżować według indywidualnych potrzeb.

Apartamentowiec Lirowa powstaje na cichej uliczce odchodzącej bezpośrednio od ul. Włodarzewskiej, w niedalekiej odległości od Kopca Szczęśliwickiego. Dzięki swojej lokalizacji, inwestycja łączy w sobie uroki kameralnego budownictwa z bliskością centrum miasta. Wystarczy niecałe 20 minut jazdy samochodem, by dotrzeć do serca Warszawy lub dojechać do trasy szybkiego ruchu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych