Apartamenty Lubostroń dla chcących mieszkać lepiej

Realizowane przez ASA Development Apartamenty Lubostroń 22 znajdują się w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa – Ruczaju. Kameralny obiekt powstaje na działce wśród szpaleru wyniosłych jesionów. Znajdą się w nim 54 apartamenty.

Autor: HouseMarket.pl 05 kwietnia 2017 11:06

Mieszkać lepiej - to idea przyświecająca projektantom z biura architektonicznego ION Architekci, którzy podjęli się realizacji budynku mieszkalnego Apartamenty Lubostroń 22 w Krakowie.

Otwarty plan mieszkań wolny od konstrukcyjnych barier oferuje możliwość indywidualnej aranżacji mieszkalnych wnętrz. Indywidualna w wyrazie architektura budynku, charakteryzuje się stylistyczną spójnością i elegancją. W inwestycji zaprojektowano 54 mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych, o metrażu od 34,45 mkw. do 121,25 mkw. z balkonami lub tarasami.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budynku na wszystkich piętrach oraz na poziomie garażu zaplanowane są komórki lokatorskie  w cenie od 3 tys. do 4 tys. zł za mkw. Ich powierzchnia waha się między 1,5 mkw. a ponad 7 mkw. Na poziomie garażu oraz na zewnątrz budynku przewidziane są miejsca postojowe. Te na zewnątrz kosztują 17 tys. zł., a w podziemiu - 30 tys. zł oraz 40 tys. zł za dwa miejsca postojowe zależne.

Położenie Apartamentów Lubostroń w pobliżu ulic Bobrzyńskiego i Kobierzyńskiej oraz pętli tramwajowej Czerwone Maki umożliwia łatwe dotarcie do każdej dzielnicy miasta. Dogodną komunikację zapewniają linie tramwajowe numer 11, 18, 23, 52, 62, 70 oraz linia autobusowa nr 194, których przystanek znajduje się 500 m od inwestycji.

W odległości od 100 do 700 m znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, plac zabaw z ogródkiem jordanowskim, stadnina koni, centrum handlowe, ośrodek fitness, ośrodek zdrowia. W pobliżu znajduje się także kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz  Krakowski Park Technologiczny.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych