Apartamenty Lutniowa czekają na mieszkańców

Apartamenty Lutniowa to kameralna i elegancka inwestycja spółki M&C Investment w centrum warszawskiej Ochoty, u zbiegu Parku Szczęśliwickiego, parku im. Kotańskiego oraz Fortów Korotyńskiego. Inwestycja została oddana do użytku w drugim kwartale 2016 r. Wciąż jednak są wolne mieszkania.

Autor: HouseMarket.pl 26 września 2016 18:44

Apartamenty Lutniowa to budynek o pięciu kondygnacjach naziemnych, w których znajduje się łącznie 37 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni i ilości pomieszczeń. Na parterze zaprojektowano jeden lokal usługowy o powierzchni 86 mkw.

Inwestycja została zaprojektowana ze szczególną dbałością o detale architektoniczne, znakomicie wpasowując się w otaczający krajobraz. Do dyspozycji mieszkańców oddany został przestronny podziemny parking ze 41 miejscami postojowymi. Cała inwestycja jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Teren osiedla jest ogrodzony. W budynku działają cichobieżne windy, które umożliwią bezpośrednie dotarcie z części podziemnej do strefy mieszkalnej. Lokale przekazywane są w standardzie developerskim.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Zbudowana u zbiegu ulic: Harfowej i Lutniowej na warszawskiej Ochocie Apartamenty Lutniowa doskonale wpisuje się w miejski ciąg komunikacji publicznej. Sąsiedztwo terenów zielonych w postaci Parku Szczęśliwickiego i parku im. Kotańskiego oraz Fortów Korotyńskiego sprawia, że Apartamenty Lutniowa są idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących relaks na łonie przyrody i aktywny wypoczynek. Bliskość węzła komunikacyjnego sprzyja wygodzie codziennego życia. W zasięgu ręki są sklepy spożywcze oraz przedszkole i szkoła podstawowa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych