Apartamenty Macierzanki: Kameralne mieszkania na Ruczaju

Apartamenty Macierzanki powstają w Krakowie przy ul. Macierzanki. Inwestor – spółka Progresja rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu inwestycji. Pierwszy został już sprzedany.

Autor: HouseMarket.pl 08 sierpnia 2016 15:06

W kameralnych budynkach znajdują się dwa mieszkania na parterze i dwa dwupoziomowe na piętrze z poddaszem. Deweloper zaplanował sześć miejsc postojowych oraz cztery komórki lokatorskie i tyle samo ogródków.

Budynek będzie miał podwyższoną energooszczędność dzięki oknom trójszybowym, styropianowi o zwiększonej izolacyjności termicznej i pustakom w systemie Dryfix. Zaplanował również odzyskiwanie wody deszczowej, która będzie wykorzystywana do podlewania ogródków oraz jako woda szara w toaletach. Teren osiedla zostanie ogrodzony - wjazd do garażu zamykany pilotem.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty na parterze będą mieć powierzchnię 56,63 mkw., miejsce postojowe i komórkę lokatorską o metrażu 4,5 mkw. Do każdego należy ogródek o wielkości 50 mkw.

Te na piętrze liczą 108,88 mkw., mają dwa miejsca postojowe, dwie komórki lokatorskie łącznie o powierzchni ok 9 mkw. oraz ogródek – ok. 100 mkw. W lokalach zaplanowano cztery balkony.

Wszystkie mieszkania zostaną wyposażone w instalację pod klimatyzację, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i kuchniach, wideodomofon, instalację alarmową oraz instalację elektryczną do rolet zewnętrznych. Zakończenie drugiego etapu inwestycji spółka Progresja planuje na trzeci kwartał 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych