Apartamenty Mackiewicza mają wzięcie. CFI i Viart podpisują umowę za umową

Apartamenty Mackiewicza, wspólna inwestycja CFI i firmy deweloperskiej Viart, cieszy się dużym powodzeniem kupujących. W krótkim czasie po wprowadzeniu mieszkań na rynek, zawarto ponad 30 umów rezerwacyjnych.

Autor: HouseMarket.pl 03 października 2016 16:54

W ramach realizacji łódzkiej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Mackiewicza fundusz zakłada budowę 80 mieszkań o bardzo zróżnicowanej powierzchni i o łącznej powierzchni mieszkalnej PUM wynoszącej ok. 5128 mkw. wraz z 85 miejscami parkingowymi (81 miejsc w parkingu podziemnym oraz cztery miejsca na zewnątrz).

W budynku, na poziomie garażu podziemnego, oprócz miejsc parkingowych dostępne będzie pomieszczenie do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych. Budynek Apartamenty Mackiewicza został zaprojektowany w układzie częściowo zamkniętego dziedzińca, z patio zaaranżowanym dużą ilością zieleni z elementami małej architektury oraz placem zabaw. Kompleks znajduje się w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej, przystanków komunikacji miejskiej, sklepów i centrów handlowych oraz pięknego parku, którego północna część ma charakter lasu liściastego z wysokim starodrzewem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych