Apartamenty Magnolia. Chętnie wybierana inwestycja w Radomiu

Trwają wstępne zapisy na mieszkania drugiego etapu Apartamentów Magnolia budowanych przez Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator.

Autor: HouseMarket.pl 05 września 2016 13:10

Stan zaawansowania prac na osiedlu Apartamenty Magnolia wynosi 35 proc. Do mieszkań doprowadzana zostaje instalacja elektryczna. W budynku 1B prace doszły już do trzeciego piętra, w budynku 1A - dopiero ruszają. Do każdego lokalu zostanie doprowadzona naziemna telewizja cyfrowa, telewizja satelitarna oraz telewizja kablowa firmy Vectra. Skrzynka z doprowadzonymi instalacjami zlokalizowana zostanie w korytarzu mieszkań.

Przedsięwzięcie deweloperskie polega na budowie pięciu bloków położonych przy zbiegu ulic Rapackiego, Sempołowskiej i Michałowskiej w Radomiu. W ramach pierwszego etapu  inwestycji powstaną dwa bloki mieszkalne: jeden trzyklatkowy (1A) o 75 lokalach mieszkalnych i jeden  dwuklatkowy (1B), który pomieści 43 mieszkania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Bloki zaprojektowano jako  sześciokondygnacyjne   z wypiętrzeniami:  blok 1A   do ośmiu kondygnacji,  blok 1B - do siedmiu kondygnacji. Podczas realizacji pierwszego etapu inwestycji powstanie 118 lokali mieszkalnych i 62 miejsca garażowe w podpiwniczeniu oraz pomieszczenia techniczne węzłów cieplnych, przyłączy wody, wózkownie, schowki i pomieszczenia gospodarcze. Lokale mieszkalne zlokalizowane na siódmej kondygnacji mają dostęp do tarasów.

W budynkach przewidziane są mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych oraz dwukondygnacyjne: pięcio i sześciopokojowe. W klatce numer 3 w budynku 1A, na parterze przewiduje się mieszkanie przystosowane dla osoby niepełnosprawnej ruchowo. Każda klatka schodowa budynku wyposażona będzie w dźwig osobowy, a klatka numer 3 dodatkowo posiadać będzie pochylnię zewnętrzną przy wejściu.

W ramach drugiego etapu inwestycji powstaną trzy bloki mieszkalne dwuklatkowe liczące po 40 lokali mieszkalnych.  Łącznie powstanie 120 mieszkań o metrażach od 32 do 126 mkw. oraz 75 miejsc garażowych.

Osiedle stanowić będzie obszar zamknięty, objęty monitoringiem. Dla potrzeb mieszkańców budynków powstanie plac rekreacyjny wyposażony w alejki spacerowe skomunikowane z chodnikami i osiedlowymi terenami zieleni oraz ławki parkowe. Warto wspomnieć, że w najbliższym sąsiedztwie znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum. Niewątpliwym atutem przyszłego osiedla jest doskonała lokalizacja oraz niedalekie sąsiedztwo ośrodka zdrowia, galerii handlowych, marketów, przystanku komunikacji miejskiej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych