Apartamenty Margo Krynica łączą biznes z wypoczynkiem

Apartamenty Margo Krynica znajdują się na terenie kompleksu apartamentowo-hotelowego Continental w Krynicy Morskiej przy ul. Przyjaźni. W obiekcie zaprojektowano 196 lokali o powierzchni od 27 do 81 mkw. z dużymi oknami i tarasami.

Autor: HouseMarket.pl 11 września 2016 16:30

Obiekt tworzą dwa budynki: trzypiętrowy i pięciopiętrowy. Połączone są zielonym dziedzińcem i podziemnym parkingiem. Wyróżnia je nawiązująca do tradycyjnego budownictwa Mierzei Wiślanej architektura wykorzystująca rysunek muru pruskiego. W kompleksie znajduje się 196 apartamentów o powierzchni od 27 do 81 mkw. z dużymi oknami i tarasami. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa przez całą dobę ochrona z systemem monitoringu.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Ze względu na atrakcyjne usytuowanie zaledwie 100 metrów od nadmorskiej plaży, tuż obok najbardziej uczęszczanego deptaku w Krynicy Morskiej, zespół apartamentów stanowi doskonałe miejsce wypoczynku przez cały rok. Wszystkie lokale deweloper – Margo Deweloper oddaje w wysokim standardzie pod klucz.

Apartament doskonałą inwestycją

Apartament nad morzem to także doskonała inwestycja. Dzięki współpracy Margo Deweloper z agencją SUN & SNOW właściciele otrzymują gwarantowany zwrot kapitału w wysokości do 8 proc. rocznie. Dla osób przedsiębiorczych w Apartamentach Margo Krynica znajduje się 900 mkw. atrakcyjnej powierzchni komercyjnej. Ta przestrzeń ma stanowić zaplecze rekreacyjne (salony SPA, fitness) oraz konferencyjno-usługowe (wielofunkcyjne sale wykładowe oraz usługi gastronomiczne). W ofercie jest kilka lokali o zróżnicowanej powierzchni. Znajdują się na parterze drugiego budynku inwestycji.

 Połączenie biznesu z wypoczynkiem

Krynica Morska to największa na Mierzei Wiślanej miejscowość wypoczynkowa, która zachowując kameralny charakter kurortu morskiego, jednocześnie jest prężnie rozwijającą się miejscowością letniskową. Zwolennicy aktywnego wypoczynku już wkrótce korzystać będą mogli z mariny jachtowej. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji powstał Aqua Park.

Inwestycje w nieruchomości w Krynicy Morskiej w perspektywie stanowią pewną lokatę kapitału, umożliwiając jednoczesne połączenie biznesu z wypoczynkiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych