Apartamenty Mestwina 37. Prestiżowy adres na rynku mieszkań wakacyjnych

Realizowana przez grupę Elmis inwestycja Apartamenty Mestwina 37 to prestiżowy adres w reprezentacyjnej części Juraty. W trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 17 apartamentów o powierzchni od 26 mkw. do 57 mkw. Południowa ekspozycja inwestycji sprawia, że tarasy i balkony każdego lokalu przez większość dnia są nasłonecznione.

Autor: HouseMarket.pl 18 listopada 2016 09:25

Inwestycja jest zlokalizowana przy ulicy Mestwina, w apartamentowej części Juraty, zaledwie 110 m od Zatoki Gdańskiej i 250 m od mola i deptaku – kulturalnego i kulinarnego centrum kurortu zlokalizowanego przy ul. Międzymorze. Ulicą Świętopełka w zaledwie kilka minut można się znaleźć na szerokiej, piaszczystej morskiej plaży.

W kameralnym trzykondygnacyjnym budynku znajdzie się 17 apartamentów o powierzchni od 26 mkw. do 57 mkw. Lokale na parterze mają ogródki. Apartamenty na pierwszym piętrze wyposażono w przestronne antresole z dodatkowym balkonem, a mieszkania na drugim piętrze w tarasy z widokiem na Zatokę Gdańską. Południowa ekspozycja inwestycji sprawia, że tarasy i balkony każdego lokalu przez większość dnia są nasłonecznione.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Właściciele będą mieli do dyspozycji halę garażową oraz indywidualne miejsca na przechowywanie rowerów, desek i żagli. W trosce o środowisko naturalne zastosowano odnawialne źródła energii.

– Jurata jest najbardziej prestiżowym nadmorskim kurortem w Polsce, co przekłada się na zdecydowanie najwyższe stawki wynajmu oraz wysokie i stabilne ceny nieruchomości. Luksusowe apartamenty są obecnie najlepszą alternatywą dla małych pokoi hotelowych. Wszystkie te aspekty sprawiają, że właściciele apartamentów cieszą się zyskami na poziomie, dotychczas niespotykanym w żadnej innej miejscowości turystycznej w Polsce – twierdzi Michał Jeka, członek zarządu BlueApart Apartamenty, operatora zarządzającego wynajmem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych