Apartamenty Metro Targówek. Kameralne mieszkania przy metrze

Apartamenty Metro Targówek realizuje firma FedeZu Group. W budynku znajdują się najbardziej poszukiwane metraże, czyli czteropokojowe apartamenty o powierzchni 70 mkw., kompaktowe dwa pokoje o metrażu 36 mkw. oraz miniapartamenty już od 20 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 27 grudnia 2016 15:16

Firma FedeZu Group rozpoczęła przedsprzedaż Apartamentów Metro Targówek w listopadzie. Zakończenie planuje na 2018 rok. Całość inwestycji wyróżnia się spokojną tonacją kolorystyczną, dbałością o detal, z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów wykończeniowych i rozwiązań architektonicznych. Zastosowanie tradycyjnej technologii, gwarantuje komfort mieszkania na długie lata. Zaletą inwestycji jest też fakt, że grunt na której powstaje to pełna własność.

Przy projektowaniu budynku uwzględniono bieżące potrzeby rynku. Znaleźć w nim można najbardziej poszukiwane metraże, czyli czteropokojowe apartamenty o powierzchni 70 mkw., kompaktowe dwa pokoje o metrażu 36 mkw. oraz miniapartamenty już od 20 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wyjątkowość lokalizacji Apartamentów Metro Targówek to bliskość terenów zielonych, min. Parku Wiecha, otoczenie niską zabudową i doskonałą komunikacją. Zaledwie siedem kilometrów do ścisłego centrum Warszawy, 15 min. samochodem. Przystanek autobusowy znajduje się 100 metrów od inwestycji. Tramwaje dostępne są z pobliskiego Ronda Żaba. W odległości 700 metrów od osiedla  powstaje stacja drugiej linii metra Targówek (jej ukończenie zaplanowane jest w tym samym czasie co oddanie inwestycji). W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura – sklepy, przedszkola i szkoły, boiska, siłownia, poczta oraz Teatr Rampa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych