Apartamenty Młynówka: w Oświęcimiu powstaje osiedle zatopione w zieleni

W Oświęcimiu powstaje inwestycja Apartamenty Młynówka. W ramach osiedla powstanie łącznie 711 mieszkań. Sprzedaż pierwszych lokali już się rozpoczęła.

Autor: housemarket.pl 24 stycznia 2022 09:32

  • Inwestycję przygotowuje spółka Apartamenty Młynówka.
  • W ramach projektu powstanie 711 mieszkań oraz 723 miejsc parkingowych.
  • Przy realizacji osiedla wykorzystywane są dwie metody budowlane: tradycyjna murowana oraz z użyciem prefabrykacji.

Przy ul. Stefana Batorego w Oświęcimiu postępuje budowa osiedla Apartamenty Młynówka. Na rynek trafiło 150 mieszkań. Lokatorzy do dyspozycji będą mieli mieszkania: jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażach od 25 do 71 mkw. Na wyższych kondygnacjach mieszkania będą posiadały przestronne balkony i loggie, na parterze ogródki. Na najwyższych kondygnacjach zaplanowano widokowe tarasy. W każdym z budynków znajdzie się winda.

Na potrzeby mieszkańców zaplanowano budowę 723 miejsc parkingowych (z czego 648 znajdzie się w podziemiach, 75 na powierzchni). Do dyspozycji będą też komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Przy realizacji osiedla wykorzystywane są dwie metody budowlane: tradycyjna murowana oraz z użyciem prefabrykacji. Takie połączenie pozwoli na szybszą realizację zadania, przy zachowaniu najwyższych standardów.

Osiedle zatopione będzie w zieleni. Centralną część wypełni duży plac zabaw oraz strefa rekreacyjna z siłownią na powietrzu. Nie zabraknie alejek spacerowych i miejsc do organizowania pikników.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych