Apartamenty Muzyczne. Mieszkania w dawnej szkole

Realizowane przez Nesta Bis Apartamenty Muzyczne to odrestaurowana przepiękna czteropiętrowa kamienica przy ulicy Mickiewicza 28 w Toruniu. Każdy apartament ma swoją nazwę nawiązującą do muzycznego charakteru szkoły, która miała w tej kamienicy swoją siedzibę.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2017 09:20

Opera, Sonata, Etiuda czy Aria – tak nazywają się apartamenty w toruńskiej kamienicy, która kryje w swoim wnętrzu wiele wspaniałych sztukaterii zdobiących sufity mieszkań, drewniane poręcze schodów, stolarkę okienną i drzwiową oraz posadzki. W budynku wyposażonym w windę, znajduje się 12 mieszkań o powierzchniach od 72 mkw. do 202 mkw., z których rozpościerają się piękne widoki na okolicę.

Apartamenty Muzyczne to ekskluzywna inwestycja o bardzo wysokim standardzie wykończenia przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i to wszystko wykonane pod bacznym nadzorem konserwatora zabytków. Obiekt mieszkalny przystosowany jest dla najbardziej wymagających klientów poprzez zastosowanie funkcjonalnych i logicznie przemyślanych rozwiązań. Każdemu apartamentowi przypisana jest indywidualna nazwa nawiązująca do muzycznego charakteru szkoły, która miała w tej kamienicy swoją siedzibę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych