Apartamenty na Leśnej powstają w pobliżu puszczy

Realizowane przez WLW Development Apartamenty na Leśnej to dwupiętrowy apartamentowiec w Niepołomicach, w którym mieszczą się 42 mieszkania. Kameralna inwestycja sąsiaduje z Puszczą Niepołomicką.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 09:30

„Cisza, spokój, zieleń, leśne ścieżki, śpiew ptaków – to właśnie zainspirowało nas do tego, by przy ul. Podlasie w Niepołomicach stworzyć wyjątkowe apartamenty” – tłumaczy inwestor –spółka WLW Development.

Sąsiedztwo Puszczy Niepołomickiej, a przy tym zaledwie kilometr do niepołomickiego rynku i kilkanaście kilometrów od Krakowa sprawiają, że ta inwestycja idealnie trafia w preferencje osób aktywnych zawodowo, ale również kładących spory nacisk na możliwość spędzenia czasu z najbliższymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek został zaprojektowany tak, by nie zaburzać magii miejsca, w którym powstaje. Opływowa bryła, naturalne odcienie oraz detale – wszystko to daje poczucie harmonii i pełnej asymilacji z otoczeniem.

W dwupiętrowym apartamentowcu rozlokowano 42 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i układzie. Znajdzie się miejsce zarówno dla singli poszukujących niewielkich kawalerek, jak i dla rodzin chcących zamieszkać w pięciopokojowym lokum. Każdy z mieszkańców będzie miał również do dyspozycji balkon lub ogródek, co dodatkowo podnosi atrakcyjność mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych