Apartamenty na Wspólnej. Mieszkania w oryginalnej oprawie

Realizowane przez Budomal Apartamenty na Wspólnej to niebanalna pod względem architektury i standardu propozycja na łódzkim rynku mieszkaniowym. Nowatorskie obiekty powstają na terenie popularnego osiedla mieszkaniowego im. Władysława Jagiełły, u zbiegu ulic Zgierskiej i Wspólnej.

Autor: HouseMarket.pl 07 kwietnia 2017 10:23

Za projekt odpowiada międzynarodowa pracownia AHR Architects. Układ urbanistyczny projektu zawiera się w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, połączonych częścią wspólną – ogrodowym patio z placem zabaw, dostępnym wyłącznie dla mieszkańców. Integralną część konstrukcji stanowi garaż podzielony na dwie części: podziemną (poziom -1) oraz parterową. Budynek wysoki liczy 12 kondygnacji, zaś obiekt zlokalizowany frontem do ulicy Zgierskiej - pięć kondygnacji. W każdym dostępne będą mieszkania od jednopokojowych do czteropokojowych o metrażu od 26 do 96 mkw.

Apartamenty na Wspólnej charakteryzują się optymalną architekturą fasady, zapewniającą najlepszy widok i nasłonecznienie mieszkań oraz kameralną przestrzenią rekreacyjną, odizolowaną od codziennego szumu miasta, dzięki wyniesieniu dziedzińca pomiędzy budynkami ponad poziom otaczających ulic.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ponadto inwestor zadbał, by do każdego lokalu należał taras o maksymalnej powierzchni 62 mkw. lub balkon - w największych apartamentach mają łączną powierzchnię 22 mkw. W kondygnacji podziemnej oraz w części parteru za linią usług znajdzie się dwupoziomowy garaż. Planowany termin ukończenia inwestycji to początek 2018 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych