Apartamenty na Wspólnej. Nowa inwestycja od BDC-Development

BDC-Development buduje w Nowym Dworze Mazowieckim. Apartamenty na Wspólnej powstaną na działce przy ul. Złotej. Wyróżnikiem inwestycji są duże tarasy, a także wewnętrzny dziedziniec z ogrodzonym placem zabaw.

Autor: housemarket.pl 13 czerwca 2022 11:52

  • Apartamenty na Wspólnej powstają w Nowym Dworze Mazowieckim.
  • W ramach inwestycji zaplanowano 365 mieszkań oraz 259 miejsc parkingowych.
  • Inwestorem osiedla jest BDC-Development.

Inwestycja Apartamenty na Wspólnej zakłada realizację 365 mieszkań o metrażach od 25,51 do 74 mkw. W ramach projektu powstaną lokale 1-, 2-, 3-, 4-pokojowe, wzbogacone o tarasy lub loggie. Mieszkaniom na parterze z kolei dedykowane będą malownicze ogródki.

Mieszkańcy osiedla do dyspozycji będą mieli także parking na 259 samochodów (z tego 141 pomieści się w hali garażowej) oraz cichobieżną windę. Realizacja zakłada także 16 lokali usługowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W zgodzie z przyrodą

Nowy Dwór Mazowiecki to bardzo malownicze miasto położone przy ujściu Narwi do Wisły. Wytyczona miejska promenada, jest idealnym miejscem do spacerowania. Przy samym centrum wieńczy ją miejska plaża, gdzie odpoczynek w lecie to istna rozkosz. Miasto zachwyca wspaniałą architekturą. Miejscem, które koniecznie trzeba zobaczyć, jest legendarna Twierdza Modlin.

Inwestycja powstaje w malowniczej okolicy. Fot. mat. pras.

Szukając lokalizacji dla inwestycji, postawiono m.in. na bliskość natury. Przyszłych mieszkańców przybliży do niej Las Dębinka, gdzie aktywnie można wypoczywać oraz tereny spacerowe nad Wisłą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych