Apartamenty na Wspólnej. Tu królują nowatorskie rozwiązania

Apartamenty na Wspólnej to nowa i niebanalna pod względem architektury i standardu propozycja na łódzkim rynku mieszkaniowym.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2017 09:01

Nowy kompleks mieszkaniowy powstanie na terenie popularnego osiedla mieszkaniowego im. Władysława Jagiełły, u zbiegu ulic Zgierskiej i Wspólnej. Inwestorem jest łódzka firma Budomal, zaś wykonawcą projektu międzynarodowa pracownia AHR Architects.

Układ urbanistyczny projektu Apartamenty na Wspólnej zawiera się w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, połączonych częścią wspólną: ogrodowym patio z placem zabaw, dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Integralną część konstrukcji stanowi garaż podzielony na dwie części podziemną (poziom -1) oraz parterową.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek wysoki liczy 12 kondygnacji, zaś obiekt zlokalizowany frontem do ulicy Zgierskiej - 5 kondygnacji mieszkalnych. Optymalna architektura fasady zapewnia atrakcyjny widok i nasłonecznienie mieszkań.

W każdym z obiektów dostępne będą 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 26 do 96 mkw. Inwestor zadbał o to, by do każdego lokalu przynależał taras (o maksymalnej powierzchni 62 mkw.) lub balkon. W największych apartamentach balkony o łącznej powierzchni 22 mkw.

Budomal rozpoczął już sprzedaż lokali. Cena za metr kwadratowy rozpoczyna się od 4,9 tys. zł.

Planowany termin ukończenia inwestycji – trzeci kwartał 2018 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych