Apartamenty na wynajem na Wyspie Spichrzów pod opieką profesjonalistów

City Apart Management, spółka specjalizująca się w zarządzaniu hotelami i wynajmem krótkoterminowym apartamentów będzie operatorem Hotelu Number One, który niebawem zostanie otwarty w Gdańsku.

Autor: Housemarket.pl 27 lutego 2017 11:04

City Apart Management świadczy kompleksowe usługi z zakresu zarządzania hotelami i krótkoterminowego wynajmu nieruchomości. W ramach obsługi Hotelu Number One operator odpowiada za zatrudnienie personelu hotelowego, marketing obiektu, obsługę Gości, zarządzanie kalendarzem rezerwacji, administrację i wykonywanie wszelkich usług konserwatorskich.

Hotel Number One jest realizowany przez notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie spółkę Dekpol, która jest również generalnym wykonawcą inwestycji. Nowoczesny obiekt powstaje na Wyspie Spichrzów w samym sercu Gdańska. Aktualnie trwają ostatnie prace wykończeniowe. Zarządzanie obiektu powierzono operatorowi City Apart Management. Jest to nowo powstała spółka powiązana z Dekpol.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

City Apart Management zajmuje się również krótkoterminowym wynajmem nieruchomości, w tym apartamentów powstałych w ramach kompleksu Nowa Motława.

City Apart Management w ramach dedykowanej usługi Flats for Rent zapewnia profesjonalną obsługę nieruchomości od audytu w zakresie wyposażenia i przygotowania apartamentu, przez zarządzanie procesem najmu, po usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych. Usługa skierowana jest do właścicieli nieruchomości, którym zależy na kompleksowej obsłudze procesu wynajmu. 

Hotel Number One powstaje w ramach kompleksu Nowa Motława na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Deweloperem i generalnym wykonawcą wielofunkcyjnego obiektu jest notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja składa się z dwóch części – Hotelu Number One, w którym znajdują się 172 pokoje hotelowe sprzedawane w systemie condo oraz Apartamenty Nowa Motława z 298 lokalami mieszkalnymi. W kompleksie zaprojektowano również strefę wellness z basenem wewnętrznym, saunami, i siłownią, a także marinę jachtową. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych