Apartamenty Nad Starym Kanałem coraz ładniejsze

Realizowany przez Budlex pięciokondygnacyjny budynek przy ul. Wrocławskiej, w sąsiedztwie IV Śluzy w Bydgoszczy, jest już stanie surowym zamkniętym. Trwają prace przy elewacji i balustradach balkonów. Równolegle ekipa pracuje we wnętrzach - informuje bydgoszcz.wyborcza.pl.

Autor: bydgoszcz.wyborcza.pl/HouseMarket.pl 26 stycznia 2017 10:31

Apartamenty Nad Starym Kanałem znajdują się w otoczeniu wody i zieleni. Park nad kanałem do dziś zachwyca pomnikami przyrody i największymi topolami czarnymi. Nowoczesna bryła budynku doskonale wpisywać się będzie w charakter miejsca. Modne kolory elewacji w połączeniu z dużą ilością szkła, stali, nadadzą lekką formę całej konstrukcji. Przestronne układy mieszkań z dużymi balkonami i tarasami, pozwolą na swobodną aranżację przestrzeni a szerokie witryny okienne na podziwianie niepowtarzalnego widoku.

Do kupienia zostało już tylko 11 mieszkań o metrażach od 34,28 do 69,37 mkw. To kawalerki i lokale dwupokojowe i trzypokojowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Miejsce, które ma duszę z racji swojej niesamowitej historii, bogatego towarzyskiego życia, jakie toczyło się tu przed laty. To trzecia nasza inwestycja w tym miejscu. Dwie poprzednie, przy ul. Staroszkolnej i Czarnej Drodze, również cieszyły się dużą popularnością z racji swego położenia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych