Apartamenty nad Zatoką idealne na czerpanie zysków z wynajmu

Apartamenty nad Zatoką firmy Bauhause Investment powstały w Pucku przy ul. Nowy Świat 31. Kameralna inwestycja położona jest nad samym brzegiem Zatoki Puckiej i kilkaset metrów od centrum Pucka z rynkiem, molem i mariną. To idealna lokalizacja na czerpanie korzyści z wynajmu. Przewidywany zysk - około 7 proc. w skali roku. 

Autor: HouseMarket.pl 14 września 2016 09:00

Apartamenty nad Zatoką charakteryzują się dużą ilością przeszkleń oraz drewnianą elewacją, które doskonale wpisują inwestycję w klimat nadmorskiej okolicy. Obiekt posiada trzy kondygnacje nadziemne z poddaszem użytkowym oraz jedną kondygnację podziemną. Mieszkania są gotowe do odbioru.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Apartamentowiec mieści 40 mieszkań o powierzchni od 26 metrów kwadratowych do 72 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale wyposażono w obszerne balkony i tarasy. Do apartamentów na parterze należą ogródki do wyłącznego użytku właścicieli lokali. Na drugim, najwyższym piętrze znajdują się apartamenty z antresolami.

Obiekt posiada podziemną halę garażową, z której na wyższe piętra można dostać się windą. W garażu znajdują się komórki lokatorskie. Parkingowa hala jest oświetlona i wyposażona w wentylację mechaniczną. Ponadto na jej ścianach i pod sufitem przebiegają elementy instalacji budynku na dopuszczalnej normą wysokości dwóch metrów.

Brama garażowa otwierana jest pilotem, który otrzymują posiadacze miejsc parkingowych w hali garażowej - jeden pilot na jedno miejsce parkingowe. Wszystkie mieszkania są opomiarowane w zakresie poboru energii, wody i czynnika grzewczego. Ogrzewanie budynków możliwe jest dzięki własnej kotłowni gazowej.

Zatoka Pucka jest płytką zatoką, stanowiącą część Zatoki Gdańskiej. Ze względu na warunki na niej panujące, jest ona mekką sportów wodnych. W sezonie w Pucku w zasadzie co tydzień odbywają się regaty żeglarskie. Można też skorzystać z tramwajów wodnych, które kursują z Trójmiasta do Jastarni i Helu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych