Apartamenty narciarskie w Białce Tatrzańskiej. Aparthotel pod stokami

Apartamenty narciarskie w Białce Tatrzańskiej to wyjątkowy aparthotel nad potokiem Czerwonka, w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodków narciarskich oraz aquaparku Terma Bania.

Autor: HouseMarket.pl 14 października 2016 09:02

Apartamenty narciarskie w Białce Tatrzańskiej to nowoczesny aparthotel, nawiązujący do typowej architektury regionalnej Podhala. Budynek składać się będzie z 29 mieszkań o powierzchni od około 25 mkw. do 64 mkw., holu z recepcją, sauny, spa, profesjonalnej narciarni, sali wielofunkcyjnej i śniadaniowej. Dla najmłodszych mieszkańców został zaplanowany plac zabaw.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 Budynek apartamentów narciarskich w Białce Tatrzańskiej zostanie udekorowany drewnianą stolarką, która podkreśli ich wyjątkowy styl. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców budynek będzie objęty ochroną i monitoringiem. Każdy właściciel apartamentu ma możliwość zlecenia inwestorowi wykończenia apartamentu pod klucz.

Ze względu na doskonałą lokalizację apartamenty idealne nadają się pod wynajem, co pozwala osiągnąć wysokie dodatkowe dochody. Z myślą o wygodzie i zwiększeniu zysków przyszłych właścicieli, inwestor zapewni dostęp do pakietu usług profesjonalnego zarządzania apartamentami wypoczynkowymi przez firmę Tatrytop, właściciela portalu udanypobyt.pl, która pozwoli na czerpanie korzyści z wynajmu bez konieczności ciągłego nadzorowania apartamentu. Usługa obejmuje bieżącą obsługę rezerwacji, wynajem oraz sprzątanie mieszkań.

Białka Tatrzańska jest jedną z najatrakcyjniejszych pod względem infrastruktury turystycznej miejscowością górską, szczególnie zimą ze względu na bardzo dobre warunki do uprawiania sportów zimowych. W miejscowości znajduje się kilka ośrodków narciarskich: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska, Wyciągi Narciarskie Bania i Stacja Narciarska Kaniówka. Bezpośrednio przy kompleksie narciarskim Kotelnica Białczańska usytuowany jest aquapark Terma Bania, jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego typu w Polsce.

Wzdłuż potoku Czerwonka, w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji planowana jest budowa ścieżki rowerowej, pełniącej w okresie zimowym funkcję narciarskiej trasy biegowej.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych