Apartamenty Novum w promocyjnej cenie

Apartamenty Novum to inwestycja firmy Hines w centrum Krakowa. Do 30 września deweloper oferuje 30 apartamentów w promocyjnej cenie - od 7100 zł brutto za metr kwadratowy.

Autor: HouseMarket.pl 17 sierpnia 2016 13:58

Apartamenty Novum zlokalizowane są przy ulicy Rakowickiej, w ścisłym centrum Krakowa. Osiedle tworzą cztery budynki o zróżnicowanej wysokości – od czterech do dziewięciu kondygnacji naziemnych. Ich kwartałowy układ nawiązuje do typowej krakowskiej zabudowy, tworząc jednocześnie naturalne, przestronne i pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce. Na niemalże wszystkich dachach pojawi się zieleń.

Do dyspozycji mieszkańców pozostają zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw. Dodatkowo w inwestycji przewidziano miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach. W hali garażowej zlokalizowane są także komórki lokatorskie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wejścia do klatek zaprojektowano z wewnętrznych dziedzińców, a nie z ulicy. W każdym z kwartałów przewidziano odrębną strefę recepcyjną. Do każdego z lokali należy loggia, balkon, taras lub ogródek. Dzięki konstrukcji płytowo-słupowej ściany działowe można dowolnie przesuwać, jak również łączyć sąsiadujące ze sobą apartamenty. W zależności od wielkości lokalu, projekt układów wewnętrznych stara się zachowywać podział na komfortowe strefy dzienne i nocne.

Dzięki dużym przeszkleniom fasady każdy z apartamentów jest dobrze doświetlony światłem naturalnym. Inwestycja została zaprojektowana przez krakowskie biuro architektoniczne IMB Asymetria.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych