Apartamenty Okrzeszyniec kuszą wysokim standardem

Na atrakcyjnie położonej działce w dzielnicy Zamysłów, w 12 segmentach o nowoczesnej stylizacji Gras Invest realizuje łącznie 21 przestronnych i funkcjonalnie zaprojektowanych apartamentów mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni: od 55 do 141 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 02 czerwca 2017 10:35

Apartamenty w Rybniku urządzone w wysokim standardzie m.in. z ogrzewaniem podłogowym, klimatyzacją, roletami zewnętrznymi będą posiadały przestronne tarasy i własne ogródki przydomowe. Do nabycia będzie również siedem garaży wbudowanych w bryłę budynków.

Na ogrodzonym terenie posesji zamykanym automatyczną bramą będzie odpowiednio zagospodarowany teren wraz z miejscami parkingowymi, ogródkami i terenem rekreacyjnym. W bezpośrednim sąsiedztwie posesji znajduje się teren zielony, kompleks leśny Okrzeszyniec, czyli cicha i malownicza okolica bogata w przyrodnicze atrakcje daleko poza miejskim zgiełkiem i ruchem ulicznym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

To wyjątkowa okazja dla tych, którzy są znudzeni tłokiem blokowisk i miejskich kamienic a cenią sobie spokój, komfort i nowoczesność. Miejsce to, mimo iż na uboczu i wśród zieleni jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta do którego dojazd od strony ul. Wodzisławskiej bądź ul. Raciborskiej zajmuje zaledwie kilka minut.

Pierwsze apartamenty zostaną przekazane nabywcom w stanie deweloperskim w drugim kwartale 2017 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych