Apartamenty Opera będą inteligentne i eleganckie

Firma Dan-Bud buduje Apartamenty Opera w centrum Olsztyna. Prace związane z wykopem pod halę garażową idą bardzo sprawnie. Ekipa budowlana właśnie ustawiła na terenie budowy drugi z dźwigów.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 09:11

Apartamenty Opera powstają w centrum Olsztyna na istniejącym od wielu lat osiedlu z rozwiniętą infrastrukturą. W zaprojektowanym z dbałością o każdy szczegół apartamentowcu mieści się 167 komfortowych mieszkań o powierzchni od ogródki.

Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane ogólnodostępne pomieszczenie rekreacyjne. Z myślą o najmłodszych na dziedzińcu inwestycji powstanie plac zabaw, natomiast w sali rekreacyjnej znajdzie się kącik edukacyjno-rozrywkowy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kolorowe dywany, pufy, gry planszowe oraz plansze naukowe mają urozmaicić czas spędzony w tym miejscu. W pełni wyposażony aneks kuchenny pozwoli zadbać o ciepłe posiłki i mleko.

Oprócz nowoczesnej architektury budynek wyróżniać będzie wysoki standard wykonania. Trzyszybowa stolarka okienna, monitoring, kontrola dostępu, wideodomofony, wysokiej klasy windy, pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych - to tylko niektóre zalety inwestycji.

Z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach powstały trzy wyjątkowe penthouse’y z rozległymi tarasami, zlokalizowane na najwyższych kondygnacjach budynku. To właśnie stąd można podziwiać panoramę Olsztyna.

Każde mieszkanie posiada własną komórkę lokatorską. Na dachu apartamentowca zainstalowane zostaną najnowocześniejsze kolektory słoneczne, których zadaniem będzie wspomaganie systemu centralnego ogrzewania oraz zasilania budynku w ciepłą wodę.

Dodatkowo każde mieszkanie może zostać wyposażone w system inteligentnego domu umożliwiający kontrolowanie bezpieczeństwa za pomocą specjalnej aplikacji. Czujniki zalania, dymu, ruchu oraz sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem czy urządzeniami audio tworzą unikalny system, który dba o bezpieczeństwo mieszkania podczas nieobecności jego właścicieli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych