Apartamenty Perła nad Jeziorem Pluszne łączą zysk z rekreacją

Apartamenty Perła to propozycja wynajmu pokoju w układzie typowo hotelowym, ale również możliwość zakupu jako prywatnej własności lub w celach inwestycyjnych.

Autor: HouseMarket.pl 25 października 2016 08:57

Do dyspozycji gości jest 14 apartamentów przy Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Kormoran w Mierkach od dwuosobowych do czteroosobowych o powierzchni od 50 mkw. do blisko 80 mkw. Apartamenty dwuosobowe składają się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym i jednej lub dwóch łazienek. Układy trzyosobowe i czteroosobowe zawierają dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz dwie łazienki.

Apartamenty Perła łączą zysk z wypoczynkiem

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamentowiec oddalony jest od budynku głównego Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Kormoran w Mierkach o około 150 metrów. Obiekt ma własny parking, pomost na jeziorze oraz bilard w części ogólnodostępnej.

Apartamenty Perła to połączenie dużych zysków z możliwością osobistego wypoczynku dla siebie, rodziny i przyjaciół. Każda osoba potencjalnie zainteresowana może stać się właścicielem luksusowego i wykończonego apartamentu nad brzegiem Jeziora Plusznego. Inwestycja oznacza hipoteczną własność nieruchomości wraz z udziałem w gruncie.

Obiekt realizuje spółka Centrum Mierki, która jednocześnie administruje zakupionymi apartamentami. Firma gwarantuje minimalny zwrot inwestycji w wysokości 6 proc. w stosunku rocznym bez ponoszenia opłat czynszowych czy eksploatacyjnych.

Apartamenty w sercu puszczy

Atutem inwestycji jest lokalizacja w sąsiedztwie istniejącego obiektu, w którym do dyspozycji inwestora będą: basen, spa, restauracja, kawiarnia, bar, bilard, sprzęt wodny, rowery górskie, pomosty, tereny rekreacyjne, kort tenisowy, boiska, tawerna rybacka, przystań wodna, kąpielisko, grillowisko na brzegu jeziora i na pomoście na jeziorze.

Zakres usług obejmuje min. ochronę obiektu, obsługę pokoi ze sprzątaniem i wymianą pościeli, opiekę nad terenami zielonymi wokół budynku.

Inwestycja zlokalizowana jest w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej, w terenie lęgowym 17 gatunków ptaków należącym do Obszaru Natura 2000, nad brzegiem Jeziora Pluszne o powierzchni 920 ha. Odległość od najbliższego lądowiska w Gryźlinach dla lekkich samolotów (do 12 osób), a awionetek i helikopterów – 3 km.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych