Apartamenty pod Skocznią. Dutki popłyną tatrzańskim strumieniemHouseMarket.pl - 05 października 2016 08:59


Apartamenty pod Skocznią to 19 luksusowych apartamentów, zlokalizowanych w ścisłym centrum Zakopanego. Uwagę przyciąga elewacja – gustowny melanż drewna, szkła i kamienia.


Obiekt posiada łącznie pięć kondygnacji. Na każde piętro z podziemnego garażu dowozi przeszklona winda. Na parkingu zmieści się 17 aut. Stanowiska w hali garażowej kosztują 50 tys. zł brutto. Na zewnątrz zaplanowano dodatkowe dwa miejsca postojowe.

 {youtube;Sf70XaI-z6U}

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty są bardzo dobrze doświetlone. Gwarantują to duże okna oraz przesuwane drzwi balkonowe i tarasowe. Na poddaszu też zaplanowano wiele okien dachowych. Do mieszkań na parterze przynależą przestronne tarasy z z prywatnymi ogródkami do 150 mkw. Apartamenty wyposażone są w indywidualne kominy, tak by można było w każdym z nich zamontować kominek.

Całoroczne jacuzzi

W budynku przewidziano małą recepcję w okolicy windy. Nowością na rynku jest całoroczne spa na zewnątrz budynku: duża (4 x 3 mkw.) wygodna wanna z jacuzzi ze stali nierdzewnej z systemem masaży podłączona do źródła geotermalnego o stałej temperaturze 38 stopni Celsjusza oraz system saun. Jacuzzi zasuwane jest automatycznie i sterowane na pilota. Pozwala to na użytkowanie przez cały rok.

Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim, do samodzielnej aranżacji wnętrza. Deweloper gwarantuje pomoc renomowanego biura projektowego wraz z nadzorem wykończenia oraz sprawdzone lokalne ekipy wykończeniowe. Istnieje możliwość kupna mieszkania pod klucz na podstawie wcześniej przygotowanego projektu wykończenia apartamentu.

Kupno na wczesnym etapie budowy gwarantuje przygotowanie wszystkich dodatkowych instalacji i układu funkcjonalnego mieszkania pod indywidualne potrzeby.

Firma Primo Nieruchomości oferuje wszystkim nabywcom współpracę w zakresie pośrednictwa w wynajmie apartamentów po oddaniu budynku do użytkowania. Po zakończeniu procesu sprzedaży domena www.ApartamentyPodSkocznia.pl zostanie przekształcona w stronę rezerwacyjną apartamentów na pobyty wakacyjne.

Inwestycja jest w trakcie sprzedaży. Umowa rezerwacyjna kosztuje 50 tys. zł. Reszta - płatna wraz z podpisaniem umowy końcowej, po oddaniu inwestycji. Planowane oddanie obiektu do użytkowania to październik 2016 r.

Apartamenty Pod Skocznią zlokalizowane są na rogu ul. Sabały i Seweryna Goszczyńskiego w Zakopanem. Jak sama nazwa wskazuje, obiekt znajduje się bardzo blisko skoczni narciarskiej Wielka Krokiew. Inwestycja realizowana jest w najbardziej prestiżowej dzielnicy Zakopanego – między Krupówkami a podnóżem Tatr. Bezpośrednie otoczenie działki to tereny zielone ze starodrzewiem. Do centrum miasta i na Krupówki mieszkańcy dostaną się zaledwie w kilka minut na piechotę.