Apartamenty Pogodna z wyjątkowymi usługami dla seniorów

Apartamenty Pogodna w Białymstoku łączą wygodę z bezpieczeństwem szczególnie seniorów. Na osiedlu będą mogli skorzystać z inteligentnego systemu opieki domowej. Poza świadczeniami medycznymi, w ofercie znajdzie się pomoc przy sprawowaniu codziennych obowiązków, takich jak: zakupy, sprzątanie, gotowanie.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 10:14

Inwestycja firmy Kosacki Budownictwo przy ul. Pogodnej w Białymstoku składa się z dwóch sześciopiętrowych apartamentowców z zagospodarowanym patio i placem zabaw. Każdy budynek posiada podziemną halę garażową, połączoną z resztą kondygnacji nowoczesnymi, cichobieżnymi windami.

Apartamenty to przestronne powierzchnie o funkcjonalnych układach, w których strukturze przyjęto podział na część dzienną – salon z kuchnią lub aneksem kuchennym i część nocną – sypialnię z łazienką. Obszerne balkony, duże przeszklenia idealnie doświetlające wnętrza, wygodne, nowocześnie wykończone klatki schodowe - to kolejne atuty inwestycji. W ofercie dewelopera są mieszkania o powierzchni od 25,80 mkw. do 107 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty dla seniorów

W Apartamentach Pogodna zastosowano inteligentne rozwiązanie w postaci specjalnego systemu opieki domowej, który ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo osobom mieszkającym samotnie, zwłaszcza starszym i niepełnosprawnym, a także lokatorom wymagającym stałej opieki medycznej. System pozwala przedłużyć zarówno aktywność, jaki i samodzielność, chroni przed niepotrzebną hospitalizacją czy pobytem w ośrodkach opiekuńczych.

Mieszkańcy apartamentów mogą czuć się bezpiecznie o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby poinformować sąsiadujące z apartamentowcem centrum medyczne o potrzebie uzyskania pomocy. Centrum Medyczne Pogodna zapewnia kompleksową prywatną opiekę medyczną pielęgniarek, rehabilitantów i lekarzy specjalistów. Zakres usług jest uzależniony od wybranego pakietu abonamentowego.

Poza świadczeniami medycznymi oferowana jest również pomoc przy sprawowaniu codziennych obowiązków, takich jak: zakupy, sprzątanie, gotowanie. Mieszkańcy nie muszą decydować się od razu na system opieki domowej. Mogą z niego skorzystać w każdym momencie swojego życia, np. za kilka lat, lub w wyjątkowych sytuacjach, takich jak tymczasowe urazy, powrót ze szpitala czy ogólne pogorszenie stanu zdrowia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych