Apartamenty Poligonowa pną się w górę

Zgodnie z harmonogramem prac trwa budowa kompleksu mieszkaniowego Apartamenty Poligonowa. Inwestycja, której generalnym wykonawcą jest firma DK Budownictwo, powstaje w Lublinie.

Autor: housemarket.pl 18 września 2020 11:09

Inwestorem wielorodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Poligonowa jest RWP Development. Apartamenty Poligonowa to kameralny projekt, który powstaje w dogodnej odległości od centrum Lublina.

- Na początku września płyta fundamentowa została zrealizowana już w 75 proc., natomiast konstrukcje piwnic i izolacje fundamentów wykonano w 50 proc. Dzięki solidności generalnego wykonawcy, firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, nasza inwestycja wykonywana jest w tempie gwarantującym dotrzymanie założonego harmonogramu prac - komentuje Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Autorem koncepcji Apartamenty Poligonowa jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar.

Kameralny 4-kondygnacyjny budynek o oryginalnej architekturze i wyjątkowej kompozycji przestrzennej, zapewniający komfort i wygodę mieszkańców zakłada 123 mieszkania, które powstaną w III etapach. Będą to jednopokojowe ergonomiczne przestrzenie typu studio, po wygodne trzypokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe. Mieszkania posiadają zachęcające do odpoczynku balkony, loggie, ogródki bądź tarasy. Inwestycja Apartamenty Poligonowa to również proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań, będące idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Niewątpliwym atutem inwestycji są mieszkania dwupoziomowe, które będą wyposażone w dodatkowe udogodnienia Smart Home oraz klimatyzację.

Obecnie realizowane są dwa etapy inwestycji - realizacja I etapu zostanie zakończona w I kwartale 2022 r., natomiast II etap zaplanowano oddać w II kwartale 2022 r.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych