Apartamenty Poligonowa pną się w górę

Inwestycja Apartamenty Poligonowa systematycznie pnie się w górę. Mieszkania zostaną przekazane właścicielom w 2022 roku. Za przebieg i postęp prac odpowiedzialny jest generalny wykonawca budynku DK Budownictwo.

Autor: housemarket.pl 08 lutego 2021 16:52

Apartamenty Poligonowa to 4-kondygnacyjny, wielorodzinny budynek mieszkalny usytuowany przy ulicy Poligonowej w Lublinie. Nowoczesne i przyjazne środowisku budownictwo zyskało dużą popularność wśród osób szukających własnego M na terenie tego miasta.

Wynikiem trzech etapów inwestycji ma być 150 komfortowych mieszkań. Na każdym odcinku powstają 1-pokojowe ergonomiczne przestrzenie typu studio, po wygodne 4-pokojowe apartamenty czy też mieszkania dwupoziomowe.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Uruchomione etapy będą finiszować w 2022 roku. I etap inwestycji zakończy się odpowiednio w I kwartale 2022 r., natomiast II i III zostanie oddany do użytku w II kwartale 2022 r.

- Na pierwszym odcinku prac wykonano właśnie strop nad I piętrem. Rozpoczęto również zbrojenie i szalowanie ścian konstrukcyjnych żelbetonowych na kondygnacji I oraz murowanie ścian osłonowych parteru. W etapie II wykonano strop nad III piętrem i połowę ścian konstrukcyjnych żelbetonowych na kondygnacji III, a także rozpoczęto murowanie ścian osłonowych parteru. Trzeci odcinek budowy - to na chwilę obecną wylanie stropu nad II piętrem - mówi Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development.

Otoczony zielenią, proekologiczny budynek przy Poligonowej cechują: nieprzeciętny design i nowoczesne rozwiązania mające zagwarantować komfort mieszkańcom. Niewątpliwym jego atutem są udogodnienia tworzące tzw. inteligentny dom.

Mieszkania dwupoziomowe w inwestycji wyposażone są w rozwiązania takie jak: Smart Home i klimatyzacja.

Autorem koncepcji tego obiektu jest warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych