Apartamenty Poligonowa rozpoczyna sprzedaż lokali usługowych

W 2020 roku uruchomiono sprzedaż i budowę trzech etapów nowoczesnego, wielorodzinnego budynku mieszkalnego - Apartamenty Poligonowa. W cieszącej się dużym zainteresowaniem lubelskiej inwestycji firmy RWP Development udostępniono właśnie do sprzedaży lokale usługowe.

Autor: housemarket.pl 15 stycznia 2021 12:24

Apartamenty Poligonowa to 4-kondygnacyjny budynek mieszkalny, będący synonimem nowoczesnej, proekologicznej architektury. Otoczony zielenią i przyjazny środowisku obiekt wyróżnia nietuzinkowy design i nowoczesne rozwiązania mające zagwarantować komfort przyszłym mieszkańcom. Inwestycja zakłada powstanie 150 mieszkań o powierzchniach od 33,88 do 112,9 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Poligonowej, w dogodnej odległości i dobrym połączeniu z centrum miasta. To okolica nowo powstałych osiedli mieszkaniowych, gdzie króluje spokój i cisza, a prym wiodą lokalne firmy. To właśnie dla takich inicjatyw przeznaczony jest parter tego kameralnego budynku.

Obecnie w sprzedaży, obok lokali mieszkaniowych, dostępne są 3 lokale komercyjne zlokalizowane na parterze, z wejściem z chodnika, o metrażach, kolejno: 53,56 mkw., 83,04 mkw. i 84,52 mkw. Jak podaje deweloper istnieje możliwość ich łączenia, by stworzyć jak najbardziej dogodną i satysfakcjonującą przestrzeń dla biznesu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Rok 2020 okazał się wyjątkowo łaskawy dla naszej lubelskiej inwestycji. Ogromne zainteresowanie przyszłych mieszkańców sprawiło, że postanowiliśmy uruchomić sprzedaż i budowę trzech etapów w zaledwie sześć miesięcy. Teraz w Apartamentach Poligonowa rozpoczynamy sprzedaż lokali użytkowych. Realizacja przy Poligonowej to nowoczesny budynek, nie tylko w formie, ale również w przeznaczeniu. Jego zadaniem jest stworzenie bezpiecznej i komfortowej przestrzeni dla mieszkańców i lokalnego biznesu. Wszystko współistniejące w symbiozie pod jednym dachem. Wpływające na siebie i ułatwiające życie oraz pracę. Gospodarstwa domowe i usługi zlokalizowane na poziomie 0 mają za zadanie wzajemnie pobudzać się do działania i nie zakłócać sobie spokoju. Sąsiedztwo innych osiedli mieszkaniowych w naturalny sposób napędza działalności zakwaterowane w tym budynku. Takie lokalizacje to bez wątpienia przyszłość miejscowych, niewielkich firm - komentuje Rafała Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych