Apartamenty Poligonowa w Lublinie sprzedane w 80 proc.

Sprzedaż mieszkań w inwestycji Apartamenty Poligonowa w Lublinie, których budowa ruszyła w czerwcu ubiegłego roku, dobiega końca. Sprzedano 80 proc. mieszkań.

Autor: Housemarket.pl 23 kwietnia 2021 08:56

Apartamenty Poligonowa to 5-kondygnacyjny, otoczony zielenią, proekologiczny budynek przy Poligonowej w Lublinie. Niewątpliwym atutem są tu udogodnienia tworzące tzw. inteligentny dom. Mieszkania dwupoziomowe w inwestycji wyposażone są w rozwiązania takie jak: Smart Home i klimatyzacja. Za formę tego nowatorskiego obiektu odpowiada warszawska Pracownia Projektowa ArchiKar.

- Apartamenty Poligonowa to doskonały przykład tego w jakiej kondycji jest obecnie lubelski rynek mieszkaniowy. Ze 150 mieszkań inwestycji, której budowa rozpoczęła się w czerwcu 2020 roku, już tylko 30 jest w sprzedaży. Zatem w 10 miesięcy sprzedaliśmy aż 80 proc. mieszkań. Bardzo satysfakcjonuje nas ten wynik i oczywiście zobowiązuje do sumiennej realizacji pokładanych w inwestycji nadziei. Pokazuje on też, że rynek w tym regionie wciąż się nie nasycił i wciąż można tu wiele zrobić. Dla nas ważne jest by przy takim popycie dostarczyć w terminie produkt jak najwyższej jakości – mówi Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wszystkie 3 etapy inwestycji Apartamenty Poligonowa uruchomione zostały zaledwie w przeciągu 6 miesięcy. Powodem przyspieszania jej kolejnych odcinków było ogromne zainteresowanie przyszłych mieszkańców. Puszczenie wszystkich etapów razem to bez wątpienia spore wyzwanie dla każdego dewelopera, jednakże przy sprawdzonym i doświadczonym generalnym wykonawcy, jakim jest w tym przypadku DK Budownictwo – możliwe do zrealizowania. Jak zapewnia inwestor - pomimo panującej pandemii, wszystko przebiega zgodnie z harmonogramem prac.

Uruchomione etapy będą finiszować w 2022 roku. I etap inwestycji zakończy się w I kwartale 2022 r., natomiast II i III zostanie oddany do użytku w II kwartale tego samego roku.

W Lublinie, podobnie jak w całym kraju, nowych lokali przybywa a apetyt na nie wciąż jest duży. Pomimo wzrostu cen, który warunkują drożejące materiały budowlane i koszty pracy, kupno własnego M uznawane jest za bezpieczną i zyskowną inwestycję. Przyszli mieszkańcy i ci, którzy chcą pewnie ulokować gotówkę napędzają lubelską hossę mieszkaniową. Póki co, końca tego trendu nie widać, rynek wciąż jest chłonny, a kupujący niestrudzenie poszukują nowych, interesujących inwestycji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych