Apartamenty Poligonowa w Lublinie - z akcentem na funkcjonalność

Apartamenty Poligonowa to inwestycja, która powstaje w Lublinie. Inwestor podczas przygotowywania projektu postawił na nowoczesne i przyjazne mieszkańcom budownictwo.

Autor: housemarket.pl 15 marca 2021 15:57

Apartamenty Poligonowa powstają z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do życia i pracy – zapewniającej komfort oraz wygodę jej przyszłych mieszkańców z jednoczesnym dostępem do niezbędnych dóbr.

Duże przeszklenia pozwalają na doświetlenie wnętrz. Mieszkania posiadają balkony, loggie a także ogródki. Znajdziemy tu również proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań, będące idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Nowa inwestycja w Lublinie to niewątpliwie dobre rozwiązanie dla wszystkich ceniących nietuzinkową architekturę, wysoką jakość wykończenia i innowacyjne rozwiązania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Architektura jest dla nas zarówno sztuką, jak i rzemiosłem, w najlepszym pojęciu tego słowa. Dobra architektura powstaje z połączenia twórczej wizji projektanta i solidnej wiedzy inżynierskiej. Nasze rozumienie architektury jako sztuki użytkowej kieruje nas ku poszukiwaniu rozwiązań praktycznych, lecz niepozbawionych walorów estetycznych. W procesie projektowania staramy się umiejętnie łączyć najnowsze rozwiązania techniczne z naturalną dla człowieka potrzebą stworzenia harmonijnej i przyjaznej przestrzeni. Zwracamy szczególna uwagę na kontekst, zarówno krajobrazowy jak i historyczny, planowanych inwestycji. Dążymy do tego, aby nasze projekty były strukturalnie i formalnie spójne z istniejącą przestrzenią oraz spełniały wymogi zrównoważonego budownictwa. Uważamy, że kreatywność architekta, w połączeniu z dogłębną wiedzą techniczną, znajomością aspektów ekonomicznych i prawnych stanowią fundament udanej inwestycji - komentuje Adam Karkusiewicz z pracowni Archikar, która jest autorem projektu Apartamenty Poligonowa w Lublinie.

Niewątpliwym atutem inwestycji Apartamenty Poligonowa są mieszkania dwupoziomowe, które będą wyposażone w dodatkowe udogodnienia takie jak: Smart Home i klimatyzacja.

- Inteligentny dom to jeszcze do niedawna futurystyczna wizja rodem z filmów science-fiction, która teraz staje się całkowicie realna. Możliwość zdalnego zarządzania domowymi sprzętami, oświetleniem i energią, to atrakcyjna alternatywa dla tego, co znaliśmy do tej pory. Interesująca i dostępna nie tylko dla najbogatszych - mówi Rafał Wojtyna, dyrektor zarządzający RWP Development.

Cała inwestycja jest odpowiedzią na pragnienie przebywania w naturze, jak również potrzebę posiadania innowacyjnego i bezpiecznego domu.

- Projektując inwestycję Apartamenty Poligonowa zastosowaliśmy odpowiednio nowoczesne i innowacyjne rozwiązania, wykorzystujące przede wszystkim odpowiednie elementy technologiczne - dodaje Adam Karkusiewicz z Archikar.

Dodatkowo dwupoziomowe przestrzenie stwarzają klimat domu jednorodzinnego oferując zamieszkującym dwa piętra do wykorzystania, a także ogromną przestrzeń tarasu, który z powodzeniem może zastąpić wyśniony ogród.  „Domowe” wrażenie potęgują również schody łączące jego poziomy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych