Apartamenty przy forcie mają dopracowany detal i kolorystykę

Realizowane przez AMP Invest Apartamenty przy forcie powstają na obrzeżach Krakowa, w kameralnej dzielnicy Węgrzce. Niepowtarzalny charakter inwestycji nadają duże, grafitowe i panoramiczne okna oraz wycięte w dachach przestronne tarasy.

Autor: HouseMarket.pl 24 maja 2017 13:36

To niezwykle wystylizowane i kameralne osiedle składające się z pięciu budynków dwuklapkowych. Mieszkania są jednopoziomowe lub dwupoziomowe. Do każdego należy taras a na parterze ogródek. Wszystko osadzone w stylu z głęboko dopracowanym detalem i kolorystyką.

Kombinacja elementów drewnianych, kamiennych oraz szkła stwarza niepowtarzalny klimat całości. Budynki usytuowano w sposób umożliwiający wygospodarowanie czterech dziedzińców, które tworzą część wspólną. Znajdują się tam ławki z zagospodarowaną zielenią oraz dla najmłodszych mieszkańców plac zabaw. Niepowtarzalny charakter inwestycji nadają duże, grafitowe i panoramiczne okna oraz wycięte w dachach przestronne tarasy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Każde z mieszkań jest ogrzewane gazem. Piec dwufunkcyjny należny do każdego mieszkania, co zapewnia wysoką efektywność grzewczą i niskie koszty eksploatacyjne.  Dla samochodów wydzielone zostały osobne miejsca parkingowe po zewnętrznej stronie budynków tak, by nie zakłócały one przestrzeni wewnętrznej oraz bezpieczeństwa komunikacji pieszej.

Inwestycję charakteryzuje bardzo dobry dojazd do położonego w odległości 6 km Rynku Starego Miasta.

W pobliżu znajdują się szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia, poczta, bank, biblioteka, kościół oraz  Centrum Handlowe Atut. Wokół osiedla nie brakuje terenów rekreacyjnych z trasami spacerowymi i ścieżkami rowerowymi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych