Apartamenty Sarnia 7 w Karpaczu łączą nowoczesność z górskim klimatem

Realizowane przez Euronia Investments Apartamenty Sarnia 7 w Karpaczu to 46 jednopoziomowych lub dwupoziomowych mieszkań. Zajmują cztery kondygnacje stylowej willi górskiej, która godzi tradycję z nowoczesnością.

Autor: HouseMarket.pl 17 października 2016 09:01

U zbiegu dolin Sowiej i Łomniczki, nieopodal centrum Karpacza, u stóp Śnieżki mieści się dzielnica Karpacza – Wilcza Poręba. W jej sercu, na skraju lasu, na skrzyżowaniu głównych szlaków turystycznych – pieszych i rowerowych powstają Apartamenty Sarnia 7. To niecodzienne miejsce, w którym natura łączy się z miastem, tworząc idealną lokalizację. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma PBT Zachód.

Zamiarem dewelopera – firmy Euronia Investments było stworzenie architektury idealnie wpisującej się górski klimat, nie rezygnując przy tym z najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Apartamenty o powierzchni od 23 mkw. do 80 mkw. zajmują cztery kondygnacje stylowej willi górskiej. Ich atutem są przestronne tarasy z widokiem na Śnieżkę lub panoramę miasta. W budynku zaplanowano podziemny parking liczący 27 miejsc postojowych, nowoczesną windę, strefę wellness, monitoring, przeciwpożarowy system SAP, pomieszczenia na sprzęt sportowy oraz ogród z placem zabaw i miejscem do grillowania.

Standard wykończenia apartamentów przewiduje pokrycie podłóg, montaż drzwi, zapewnienie dostępności tv-sat i Internetu oraz realizację łazienki. Ponadto, w każdym z apartamentów, deweloper chce zapewnić zdalny dostęp do zarządzania ogrzewaniem za pośrednictwem sieci WiFi oraz internetu dzięki czemu, jego obsługa będzie możliwa z każdego miejsca. Przyszły właściciel apartamentu musi zadbać tylko o meble i zabudowę kuchenną. Apartamenty zlokalizowane na poddaszu będą dodatkowo wyposażone w instalację umożliwiającą przyszłemu właścicielowi montaż klimatyzacji.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych