Apartamenty Sienkiewicza 44 pną się w górę

Spółka RWJ Development rozpoczęła budowę projektu mieszkaniowego zlokalizowanego w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ulicy Sienkiewicza. Realizacja inwestycji Apartamenty Sienkiewicza 44 wystartowała w październiku 2019 a jej zakończenie zaplanowano na czerwiec 2021 r.

Autor: housemarket.pl 03 lutego 2020 11:09

Inwestycja Sienkiewicza 44 to kameralny,  trzypiętrowy budynek z windą. Projekt charakteryzuje ceglana elewacja i duże, niestandardowo rozmieszczone okna. W budynku znajdują się proekologiczne zielone tarasy, przynależne do części mieszkań, będące idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu w centrum miasta. Apartamenty Sienkiewicza powstają z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do życia i pracy.

Budynek liczy sobie 32 apartamenty, w tym 19 dwupoziomowych, z garażami podziemnymi oraz 6 lokalami handlowo-usługowymi na parterze. Metraże mieszkań wahają się od 30 mkw do 83 mkw. Rozkład pomieszczeń w mieszkaniach daje różne możliwości aranżacji wnętrz, a duże przeszklenia zapewniają ich doświetlenie. Atutem inwestycji są antresole, które mogą stać się w pełni użytkowanymi sypialniami lub miejscami pracy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt mieści się w centrum Grodziska Mazowieckiego, tuż przy Galerii Grodova. Inwestycja skierowana jest do osób, które poszukują lokum z dala od zgiełku centrum Warszawy, a jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości, jakie oferuje im główne miasto. Dojazd kolejką WKD do ścisłego centrum stolicy, dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej, zajmuje maksymalnie 40 minut. Natomiast dojazd samochodem, dzięki bliskości autostrady A2, to tylko 30 minut.

- Apartamenty Sienkiewicza to dobra inwestycja szczególnie w dobie poszerzania obwodów głównych miast, w której to duża część osób pracujących w Warszawie decyduje się na zamieszkanie na tzw. przedmieściach lub w miastach sąsiadujących, które gwarantują inne tempo życia i doskonałą, sprawną komunikację z większym miastem - mówi Monika Rohoza, prezes RWJ Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych