Apartamenty Skarbowców to mieszkania dla koneserów przedwojennej architektury

Realizowane przez firmę LMM Development Apartamenty Skarbowców mają pięć kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną. W budynku mieści się 36 apartamentów o powierzchni od 45 mkw. do 103 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 27 września 2016 13:15

Apartamenty Skarbowców to inwestycja wyróżniająca się na wrocławskim rynku nieruchomości pod wieloma względami. Zdecydowana, modernistyczna architektura, nawiązująca do najlepszych przedwojennych wzorców, ponadprzeciętna jakość wykończenia, niespotykana trzymetrowa wysokość mieszkań oraz doskonała lokalizacja w sercu wrocławskich Krzyków - to największe atuty apartamentowca.

Budynek posiada pięć kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz jedną kondygnację podziemną, w której znajduje się garaż. W obiekcie zaprojektowano 36 apartamentów o powierzchni od 45 metrów kwadratowych do 103 metrów kwadratowych w układach od dwupokojowych do czteropokojowych. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji komórki lokatorskie na swoich piętrach.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper - firma LMM Development planuje oddanie inwestycji do użytkowania w trzecim kwartale 2016 roku.

Wielką zaletą Apartamentów Skarbowców jest ich lokalizacja. Krzyki to jedna z najładniejszych dzielnic Wrocławia. A do tego niezwykle komfortowa do życia. Willowa, niska zabudowa okolicy ulicy Skarbowców oraz bliskość parków Grabiszyńskiego i Południowego przypadną do gustu każdemu, kto ceni spokój, a od miejsca, w którym mieszka, oczekuje wytchnienia. Dodatkowo łatwy jest dojazd do centrum Wrocławia, jak i do węzła Bielany na autostradzie A4.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych