Apartamenty Skłodowskiej-Curie 26 kuszą architekturą

Maxbud Development realizuje w Łodzi luksusowy apartamentowiec o efektownej, przyciągającej uwagę architekturze. W budynku znajdzie się 25 apartamentów o powierzchniach od 53 mkw. do 131 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 04 maja 2017 16:00

Realizowany przez Maxbud Development budynek ma od czterech do siedmiu kondygnacji. Wygodną komunikację między poszczególnymi poziomami zapewni winda. Nieruchomość składa się z 25 apartamentów o powierzchniach od 53 mkw. do 131 mkw. jak również trzech lokali usługowych umieszczonych w parterze budynku.

W ofercie są układy dwupokojowe i trzypokojowe. Dla osób o nieco większych potrzebach metrażowych zaprojektowano dwa luksusowe apartamenty w układzie dwustrefowym: dwupoziomowy o powierzchni 121 mkw. oraz jednopoziomowy o powierzchni 131 mkw. Obydwa usytuowane są na dwie strony świata: północną i południową.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W obu zastosowano na fragmentach przeszklenia wielkoformatowe, dzięki czemu apartamenty wyróżnia efekt przestrzenności i otwartości pomieszczeń. Lokatorzy nowych mieszkań będą mieli do dyspozycji parking wielostanowiskowy w przyziemiu i podziemiu oraz wewnętrzny zielony dziedziniec usytuowany nad powierzchnią garaży. Z jego części zostały wydzielone ogródki przypisane poszczególnym mieszkaniom na pierwszym piętrze.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych