Apartamenty Słomiana 14 na starcie

Planowana przez PM Development Słomiana 14 to kameralny apartamentowiec na krakowskim Ludwinowie. W czterokondygnacyjnym budynku o wysokim standardzie wykończenia znajdzie się 20 apartamentów. Rozpoczęcie budowy deweloper zapowiada na styczeń 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 04 stycznia 2017 10:25

W ofercie dostępne są mieszkania o powierzchni od 38 mkw. do 64 mkw., w układach dwupokojowych i trzypokojowych. Nowoczesną architekturę budynku uzupełniają nasłonecznione balkony. Ceny za metr kwadratowy wahają się od 8,3 tys. zł do 8,8 tys. zł. Pojedyncze miejsce parkingowe kosztuje 42 tys. zł, a podwójne – 65 tys. zł. Za komórkę lokatorską trzeba zapłacić 7,8 tys. zł.

Deweloper planuje rozpocząć budowę obiektu w styczniu 2017 r. i zakończyć w grudniu 2017 r. Przeniesienie prawa własności nieruchomości przewidziano na marzec 2018 r.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Lokalizacja inwestycji Słomiana 14 umożliwia bezpośredni i szybki dojazd do wszystkich części Krakowa. Jednocześnie apartamentowiec powstaje w cichej i spokojnej okolicy, choć odległość od centrum Krakowa wynosi zaledwie 1 km. W najbliższej okolicy apartamentowca Słomiana 14 znajdują się liczne tereny zielone, jak np. oddalony zaledwie o 300 m malowniczy park Skały Twardowskiego. W pobliżu działają m.in. żłobki, przedszkola i szkoły. W bezpośrednim sąsiedztwie są również centra handlowe, siłownia oraz restauracje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych