Apartamenty Solec Residence nabierają kształtów

Solec Residence osiągnął stan surowy zamknięty. W luksusowym apartamentowcu trwają dalsze prace wykończeniowe.

Autor: HouseMarket.pl 11 października 2016 09:22

Budynki A i B mają całkowicie ukończone elewacje z wapienia, obecnie zaś zaawansowane są prace na dominancie (budynek C), gdzie kładziona jest elewacja z granitu.

Niedawno sprzedany został największy penthouse Solca Residence – trzypoziomowy apartament o powierzchni 253 mkw. w budynku C. Ze względu na swój unikatowy charakter był on potocznie zwany „perłą w koronie” całej inwestycji przy ulicy Solec 18/20.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

11 października w stołecznym wielofunkcyjnym budynku apartamentowym Solec Residence przy ul. Solec 18/20 spotkają się najważniejsze środowiska związane z tą inwestycją. Tym razem najnowsze trendy designu i architektury wnętrz zaprezentują pracownie Anicar i Optim Group, natomiast stylowe podłogi pokaże firma Floor 4 Future. Istotną częścią spotkania będą konsultacje finansowe, które poprowadzi renomowana firma Notus Doradcy Finansowi. Będzie można porozmawiać z nią o wszelkich aspektach nabywania, najmu lub leasingu lokali użytkowych w Solcu Residence. Nabywcy i inni użytkownicy biur będą także mogli zapoznać się z ofertą bezpłatnego użytkowania przez nich samochodów elektrycznych, jakie zapewni inwestor tego obiektu. Osoby pracujące w biurach Solca Residence będą jedynie pokrywały koszty ładowania akumulatorów tych pojazdów, zaś stacja ładowania będzie na miejscu.

- Integrowanie podczas tego typu imprez środowisk naszych klientów oraz wszelkich środowisk zawodowych związanych z inwestycjami Sawy Apartments jest najważniejszym elementem naszej współpracy z klientami. Słyszę nieraz od architektów wnętrz i firm branży wnętrzarskiej, że nigdy nie widzieli w Polsce dewelopera, który tak szeroko dałby szansę na wzajemne poznanie się tych dwóch współzależnych od siebie środowisk – naszych klientów oraz wszystkich podmiotów obsługujących ich od strony finansowej i architektonicznej. Właśnie podczas takich imprez, jak z 11 października, wszyscy mogą się wzajemnie poznać i porozmawiać o swoich potrzebach i ofertach. Takie relacje między tym dwoma środowiskami stanowią olbrzymią wartość Sawy Apartments – komentuje prezes Sawy Marian Okręglicki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych