Apartamenty Solna w Kołobrzegu. Mieszkania otulone morską bryzą

Realizowane przez Abades Apartamenty Solna to 124 mieszkania o powierzchni od 38 mkw. do 90 mkw. od dwupokojowych do czteropokojowych z aneksami kuchennymi i balkonami. Ceny lokali zaczynają się od 5700 zł plus 8 proc. podatku VAT.

Autor: HouseMarket.pl 26 września 2016 12:44

Apartamenty Solna w Kołobrzegu są wyjątkowym zadaniem architektonicznym i budowlanym. Ta unikalność bierze się z lokalizacji inwestycji w miejscu historycznej bramy do Śródmieścia Kołobrzegu od strony północnej. To tam znajdowała się Brama Panewnicka na drodze łączącej port z centrum miasta i jego głównymi budowlami – bazyliką i ratuszem – zapewnia architekt Jacek Sudak.

 Apartamenty blisko latarni morskiej

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek usytuowano bezpośrednio przy skrzyżowaniu ciągów pieszych prowadzących kilkuminutowym spacerem do historycznego centrum Kołobrzegu: do portu jachtowego, nowoczesnej mariny, portu pasażerskiego z latarnią morską, parku nadmorskiego, molo i szerokiej plaży.

W tym wyjątkowym otoczeniu deweloper – firma Abades proponuje 124 apartamenty o powierzchni od 38 mkw. do 90 od dwupokojowych do czteropokojowych z aneksami kuchennymi i balkonami. W inwestycji zaplanowano również 68 komórek lokatorskich. Ceny mieszkań zaczynają się od 5700 zł  plus 8 proc. VAT.

– Jednym z podstawowych założeń projektu było zapewnienie użytkownikom obiektu swobodnego widoku na jego otoczenie. Dlatego wszystkie apartamenty wyposażono w wygodne, duże balkony i loggie pozwalające na rozkoszowanie się docierającą tu morską bryzą i opalanie w letnim słońcu – tłumaczy Jacek Sudak.

Apartamenty, poprzez duże i szerokie, ale jednocześnie energooszczędne okna, oferują wyjątkowe widoki na rzekę Parsętę, Park Nadmorski czy historyczny Park Wiktorii.

 Apartamenty z panoramicznym widokiem

 Parter budynku przeznaczono na lokale usługowe. W piwnicach zlokalizowano 46 garaży z bramami automatycznymi. Ciche windy pozwolą dojechać bezpośrednio na docelową kondygnację. Zwieńczenie budynku to kilkanaście apartamentów z szerokimi tarasami, z których rozpościera się panoramiczny, nieograniczony niczym widok.

Budowę apartamentowca podzielono na etapy. Pierwszy deweloper zakończył w maju 2016 r. Oddanie do użytkowania drugiego planowane jest do 30 września tego roku.

Abades w swojej ofercie ma także usługę wykończenia apartamentów pod klucz. Proponuje możliwość wyboru ze swojego katalogu: glazury, terakoty, stolarki drzwiowej i paneli podłogowych. Wybrane lokale posiadają w standardzie zabudowy kuchenne wraz ze sprzętem AGD w cenie lokalu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych