Apartamenty sPlace Park. Fragment Barcelony w Warszawie

Layetana Reale Estate startuje z przedsprzedażą nowych etapów sPlace Park na Żoliborzu. Inwestycję wyróżnia unikat w skali dzielnicy - zielone patio o powierzchni 2570 mkw. i nawiązania do architektury Barcelony.

Autor: HouseMarket.pl 27 marca 2017 09:40

sPlace Park jest połączeniem funkcjonalności z dobrym designem. Budynek ma zwartą bryłę wpisująca się w otoczenie. W zakończonym i sprzedanym już pierwszym etapie było 66 mieszkań o powierzchni od 24,2 mkw. do 172,8 mkw. W drugim znajdzie się 86 lokali o metrażu od 34,5 mkw. do 139,8 mkw. Jego zakończenie Layetana Reale Estate planuje na czwarty kwartał 2017 r. Etap trzeci to 104 mieszkania o łącznej powierzchni 5564 mkw. Zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale 2018 r.

Projekt przewiduje balkony, loggie lub tarasy w każdym apartamencie, a w tych na parterze -ogródki. Lokale będą mieć ponadstandardową wysokość do 2,95 m. Deweloper zapewnia panoramiczne, drewniane okna wyposażone w nawiewniki, szklane balustrady oraz cichobieżne i energooszczędne windy.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Podziemie zajmie garaż, a parter - lokale usługowe. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Na fragmentach budynku pojawi się nowoczesna, odporna i elegancka okładzina elewacyjna. Klimatyczne oświetlenie ma nawiązywać do ozdobnych fragmentów elewacji budynku i estetyki architektury Barcelony.

Niewątpliwym wyróżnikiem sPlace Park jest zielone patio o powierzchni 2570 mkw. To największe patio w okolicy. Na osiedlu pojawi się też gustowna mała architektura oraz plac zabaw dla dzieci w różnym wieku.Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnić ma monitoring, domofony z opcją video oraz ochrona fizyczna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych